Ludzie mijali bezdomną, dopóki nie otworzyła ust. Niesamowity głos zachwycił internautów

Ludzie mijali bezdomną, dopóki nie otworzyła ust. Niesamowity głos zachwycił internautów Źródło: Screen/TVN 24

Kobieta zachwyciła internautów swoim niesamowitym głosem. Wyjątkowa wokalistka jest bezdomna i zawsze wszyscy mijali ją na ulicy bez słowa, do momentu, w którym zdecydowała się zaśpiewać.

Kobieta jest bezdomna, ale za to posiada niesamowity talent. Ludzie mijali ją na ulicy bez słowa, dopóki nie otworzyła ust. Jej głos całkowicie zachwycił internautów. Nagle stała się gwiazdą, a wszyscy zaczęli postrzegać ją zupełnie inaczej. 

Kobieta o artystycznej duszy 

Kobieta zaskoczyła wszystkich swoim niezwykłymi umiejętnościami wokalnymi. Emily Zamourka jest bezdomna i zwykle spędza swój czas wędrując po ulicach Los Angeles. Zawsze towarzyszy jej duży wózek z rupieciami, w którym najprawdopodobniej trzyma cały swój dobytek.

Ludzie najczęściej ignorują obecność bezdomnych na ulicach. Tak było i w tym przypadku, aż do momentu, w którym kobieta zdecydowała się zaśpiewać na jednej ze stacji metra. Jej wykonanie sprawiło, że nikt nie był w stanie przejść obok niej obojętnie. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Niepozorna kobieta z potężnym głosem

Emily wykonała na peronie metra arię "O mio babbino caro" z opery Giacomo Pucciniego. Świadkowie tego występu uwiecznili jej popisy wokalne i opublikowali je w sieci. Od 26 września nagranie odtworzyło ponad 800 tys. osób. Jak się później okazało, ta niepozorna, bezdomna, 52-letnia kobieta z blond włosami spiętymi w dwa kucyki jest niesamowitą wokalistką obdarzoną wyjątkowym głosem. 

Kobieta jest Rosjanką, która 26 lata temu przyjechała do Stanów Zjednoczonych. Początkowo szło jej bardzo dobrze, zarabiała pieniądze jako śpiewaczka, a także udzielała lekcji gry na instrumentach muzycznych. Gdy w 2016 roku ukradziono jej skrzypce warte 10 tys. dolarów, jej sytuacja finansowa ulegała pogorszeniu. Coraz trudniej było jej się utrzymać w Los Angeles, które słynie z wysokich cen. W końcu, gdy nie miała jak zapłacić za czynsz, została eksmitowana i trafiła na ulicę.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje legendarny wokalista. Zmarł po ciężkiej chorobie, opłakują go gwiazdy
2. Andrzej Duda przekazał tragiczną wiadomość. Nie żyje bohater naszych czasów

Teraz regularnie sypia na posłaniu, które zrobiła sobie z kartonu na parkingu. Gdy filmik z jej niesamowitym wykonaniem trafił do sieci, świat poznał Emily. Fani jej głosu i osobowości postanowili pomóc kobiecie stanąć na nogi. Ruszyła zbiórka pieniędzy, która jest przeznaczona na mieszkanie dla artystki, a także na kupienie jej skrzypiec. Być może ten jeden występ całkowicie odmienił jej los. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Ikea wycofuje niepozorny produkt. Śmiertelnie groźny dla dzieci
  2. W dniu ślubu teściowa szepnęła jej coś na ucho. Panna młoda prawie zemdlała. Nic dziwnego - to było straszne
  3. Żona nigdy miała nie poznać prawdy. Mężczyzna otworzył list od kochanki i zemdlał na oczach małżonki
  4. Rewolucyjny pomysł na paznokcie hybrydowe wywołuje zachwyt. Piorunujące psie motywy sprawiają, że pazurki są nieziemskie
  5. Niesamowite informacje dotyczące majątku po Zbigniewie Wodeckim. Żona podjęła decyzję

Źródło: TVN 24

Następny artykuł