Wyrzucili ją ze sklepu za brak maseczki. Wróciła z majtkami na głowie

Wyrzucili ją ze sklepu za brak maseczki. Wróciła z majtkami na głowie Źródło: Jakub Kaminski East News

Kobieta została wyproszona ze sklepu z powodu braku maseczki ochronnej. Klientka postanowiła poradzić sobie z sytuacją w absurdalny sposób, wróciła do marketu z majtkami na głowie. W sieci opublikowano szokujące nagranie. Kobieta skomentowała tę sytuację.

Kobieta nie dała za wygraną - kiedy pracownicy sklepu wyprosili ją z powodu braku maseczki, postanowiła przechytrzyć wszystkich. Klientka wróciła do marketu z majtkami na głowie.W sieci pojawiło się szokujące nagranie. Pani Agata skomentowała całą sytuację w mediach społecznościowych.

Kobieta nie miała maseczki, więc na głowę założyła majtki

Pani Agata podzieliła się z internautami szokującym nagraniem, które udostępniła na swoim Facebooku. Pod filmem kobieta opisała okoliczności, w których został ona nakręcony. Kobieta nie została wpuszczona do jednego z marketów budowlanych w Pile z powodu braku maseczki ochronnej na twarzy. Postanowiła poradzić sobie z zakazem w absurdalny sposób i założyła na głowę niebieskie majtki.

- Nie liczy się materiał, nie liczy się, w jaki sposób będzie zakryta twarz, ma być zakryta. Więc w taki oto sposób na teren sklepu zostałam wpuszczona - powiedziała na nagraniu zirytowana kobieta. 

A zamiast robić z siebie pośmiewisko i narażać się na hejt ze strony internautów, mogła po prostu założyć maseczkę ochronną. Ilość wzorów dostępnych w internecie jest ogromna. Paniom polecamy śliczne maseczki w kwiatowe wzory >zobacz wersję ciemną< >zobacz wersję jasną<

Kobieta opublikowała w sieci szokujące nagranie

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Pani Agata ww swoim filmie oraz wpisie podkreśliła, że aktualnie obowiązujące przepisy, dotyczące zakrywania ust i nosa w zamkniętych pomieszczeniach, uważa za absurdalne i niepotrzebne. Choć jej post spotkał się z negatywnym odbiorem internautów, kobieta podtrzymuje swoją opinię w innych wpisach na swoim profilu. Podważa w nich m.in. prawdziwość informacji na temat epidemii koronawirusa, przekazywanych przez Ministerstwo Zdrowia.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje znana pogodynka. Dzień wcześniej zamieściła wstrząsający wpis, ciało znaleziono w domu

2. Pacjent czołgał się z bólu. Oburzające oświadczenie szpitala

3. Tragiczna wiadomość o śmierci aktora obiegła media. Miał 62 lata

- Chciałabym również zaznaczyć, że pracownicy mają maseczki założone głównie na brody tak jak i reszta klientów na sklepie. Nikt im uwagi nie zwraca. Absurd goni absurd, a kierownik sklepu ściga za mną i pilnuje, abym miała założoną "maskę" na twarzy. Oczywiście kierownik tej placówki nie potrafił podać mi oczywistego braku podstawy prawnej na temat tej ustawy i zarządzenia nakazującego noszenie kagańca w miejscach gdzie świrus się cudem nie roznosi - napisała pani Agata.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Dramatyczne informacje dotarły do mediów, nie żyje znana pogodynka. Ciało znaleziono w mieszkaniu, miała 42 lata
  2. Mamy potwierdzenie. Fatalne wiadomości dla wielu Polaków, nikt nie mógł się spodziewać
  3. Katarzyna Cichopek przekazała radosną nowinę. Cała rodzina nie posiada się z radości
  4. Dostał telefon z grobu. Porażające krzyki, natychmiast rzucili się na ratunek
  5. Jarosław Kaczyński ma się czego wstydzić? Światło dzienne ujrzały zadziwiające fakty z przeszłości

Źródło: Polsat News

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News