Starsza kobieta zaatakowana przez koguta. Nie żyje

Starsza kobieta zaatakowana przez koguta. Nie żyje Źródło: .

Kobieta straciła życie w starciu z agresywnym zwierzęciem. Staruszka została zaatakowana przez koguta. Pozornie nieszkodliwy ptak zadał jej śmiertelne rany.

Kobieta nie żyje po tym, jak została zaatakowana przez agresywne zwierzę. Staruszka została dotkliwie poturbowana przez koguta. Ptak rzucił się na nią i zadał bardzo poważne rany. Ofiary nie udało się uratować. 

Kobieta zabita przez swoje zwierzę 

Kobieta, jak co dzień, zjawiła się w kurniku w celu zebrania jajek. Nic nie zapowiadało, że tym razem czeka ją tragiczne doświadczenie. Na staruszkę napadł jej własny kogut. Do dramatycznego wydarzenia doszło na południu Australii. 

 

Agresywny ptak zaatakował czuły punkt kobiety. Zadał swoim dziobem ranę na tyle dotkliwą, że nie udało się uratować staruszki. Ironiczne jest to, że tyle mówi się o niebezpiecznych zwierzętach grasujących w Australii, a wygląda na to, że na skutek nieszczęśliwego wypadku można stracić życie nawet w starciu z pozornie nieszkodliwym ptakiem. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Tragedia na wsi 

Starsza kobieta oddawała się rutynowej czynności związanej z prowadzeniem gospodarstwa. Poszła rano zebrać kurze jajka do kurnika. Nie spodziewała się, że spotka ją tam agresja ze strony koguta. Ptak niespodziewanie rzucił się na staruszkę i zadał jej cios. Okazało się, że trafił ostrym dziobem centralnie w żylak na lewej nodze Australijki. 

Rana natychmiast zaczęła obficie krwawić. Krwotoku nie udało się niestety zatrzymać, a kobiety straciła życie. Po przeprowadzeniu sekcji zwłok okazało się, że ofiara miała na swoim ciele kilka niewielkich ran na nogach, a także inne obrażenia. 

Dzisiaj grzeje: 1. Po wielu miesiącach rozłąki wrócił po psa. W tajemnicy zaszedł pod drzwi, gdy zwierzak wyszedł zaczęło się gorące powitanie
2. Znany aktor miał straszny wypadek. Jego auto wypadło z drogi, jest w ciężkim stanie 

Profesor Roger Byard z Uniwersytetu Kryminalistycznego w australijskim Adelaide wypowiedział się na temat tej zaskakującej śmierci. Stwierdził, że osoby z problemami naczyniowymi powinny uważać na wszelkie, nawet najmniejsze obrażenia. Szczególnie dotyczy to ludzi cierpiących na żylaki. Profesor zaznacza, że nawet rana wielkości główki zapałki może być śmiertelna.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Tusk: Hejt i upokorzenie, to sposób na rządy obecnej władzy, a nie odosobnione przypadki
  2.  Podczas chrzcin rodzice zniknęli w zakrystii. Gdy wrócili, goście nie mogli uwierzyć, że tak ich oszukano
  3. Żona przypadkiem odkryła, że jest na nagraniach w telefonie męża. Wylądował w więzieniu
  4. Zmarłą na raka babcię pochowali z telefonem. Po 3 latach odebrali SMS-a, treść wywołała poruszenie
  5. Gwiazda TVN pierwszy raz powiedziała o pogrzebie Piotra Staraka. Przekazała, co w najbliższych dniach planuje rodzina zmarłego

Źródło: Fakt 24

 

 

Następny artykuł