Popełniła identyczny błąd co duża część z nas i skończyło się tragedią. Podobna rzecz może przydarzyć się każdemu

Popełniła identyczny błąd co duża część z nas i skończyło się tragedią. Podobna rzecz może przydarzyć się każdemu Źródło: Sgt 121 Ian Price #StayHomeSavesLives/Twitter

Kobieta nie była świadoma, że jej zachowanie w samochodzie może doprowadzić do tragedii. Niestety, na własnej skórze doświadczyła tego, że jeden błąd może mieć długotrwałe konsekwencje. Czynność, na którą się zdecydowała, miała dla niej fatalne skutki, a robi tak praktycznie każdy pasażer samochodu.

Kobieta pochodząca z Wielkiej Brytanii nie złamała prawa swoim zachowaniem, ale jego skutki i tak były opłakane. Dzisiaj już wie, jak niebezpieczna jest ta błaha czynność, na którą decyduje się wielu pasażerów w samochodach. Jej przykład pokazuje, że nie warto tak robić. Konsekwencje mogą być fatalne. 

Kobieta popełniła koszmarny błąd

W mediach społecznościowych pojawił się post opublikowany przez brytyjskie służby, by ostrzec wszystkich mieszkańców kraju, podróżujących w podobny sposób. Jedna z mieszkanek z Wielkiej Brytanii zdecydowała się uprzyjemnić sobie podróż samochodem, ale nie zdawała sobie sprawy z konsekwencji swojego wyboru. 

Gdy doszło do wypadku samochodowego, kobieta trzymała nogi na desce rozdzielczej. W chwili uderzenia jej nogi wprawdzie znajdowały się w pozycji bardzo dla niej wygodnej, ale jak się okazało, niezwykle niebezpiecznej. W Wielkiej Brytanii jazda z nogami na dece rozdzielczej nie jest zakazana, co jednak nie znaczy, że jeżdżenie tak jest bezpieczne. Natomiast zabronione jest tylko w przypadku, gdy kierowca nie ma dobrej widoczności na boczne lusterka. Kobieta miała nogi w miejscu, gdzie znajduje się poduszka powietrzna, która podczas wypadku może napełnić się powietrzem może z prędkością nawet do 300 km na godzinę. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Kobieta złamała biodro podczas wypadku 

Co dzieje się, gdy poduszka powietrzna otworzy się, a nasze nogi znajdują się na desce rozdzielczej? Kości udowe i ramiona mogą zostać złamane, może dojść do uszkodzenia stawu skokowego, a nawet twarzy. Na USG widać dokładnie, jakie szkody przyniosło kobiecie jej lekkomyślne zachowanie. 

Dzisiaj grzeje: 1. Płonie autokar w polskiej miejscowości. W środku kilkadziesiąt osób, trwa akcja służb

2. Kołatanie serca może zwiastować niebezpieczne choroby. Nie wolno go lekceważyć

Ian Price z Dyfed z policji w Walii zamieścił to zdjęcie i podzielił się historią kobiety, która jechała z nogami położonymi na desce rozdzielczej. Kobieta przeżyła, ale jedno z jej bioder zostało złamane, a drugie zwichnięte. "Jeśli zobaczysz, że robi to Twój pasażer, zatrzymaj się i pokaż mu to" napisał policjant, by ostrzec wszystkich. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zasypiasz i niespodziewanie czujesz drgnięcie? Organizm wysyła ci ważny znak, musisz unikać spożywania 1 produktu, konsekwencje mogą być opłakane
  2. Koledzy z szatni dokuczają Jakubowi Błaszczykowskiemu. Wymyślili mu specjalny pseudonim
  3. Poważne ostrzeżenie jednego z banków w Polsce. Klienci mogą stracić wszystkie oszczędności
  4. Żałoba w Watykanie, nie żyje G. Ratzinger. Ujawniono jego ostatnie chwile, zachowanie braci porusza do łez
  5. W latach 90. miało je każde dziecko. Dzisiaj są warte nawet kilkaset tysięcy złotych
  6. Nie mieści się w głowie, co właśnie zrobił Andrzej Duda. Tysiące Polaków nigdy mu nie zapomną

Źródło: Popularne

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News