Kobieta w ciąży
youtube.com Newsocracy
Monika Majko - 1 Grudnia 2020

Kobieta spodziewała się trojaczków. Podczas porodu lekarz zamarł, rodzice natychmiast zaczęli płakać

Kobieta miała już 41 lat i wcale nie myślała o powiększaniu rodziny. Kiedy dowiedziała się, że pod sercem nosi troje dzieci, nie mogła w to uwierzyć. Okazało się, że to był dopiero początek szokujących wiadomości. Podczas porodu lekarz nagle zamarł, a rodzice nie mogli powstrzymać emocji.

Kobieta długo nie mogła pogodzić się z tym, że urodzi aż trójkę dzieci. Obawiała się nie tylko o zdrowie maluchów, ale również o swoje. W końcu nadszedł dzień porodu, a na szpitalnej sali zdarzyło się coś niewiarygodnego. Tego nikt się nie spodziewał.

Kobieta spodziewała się trojaczków

41-letnia Kimberly Fugate i jej mąż Craig wychowywali 10-letnią córkę i wcale nie marzyli o powiększaniu swojej rodziny. Kiedy kobieta dowiedziała się, że jest w ciąży, była zupełnie zaskoczona. Okazało się, że to dopiero początek szokujących informacji.

Polski gwiazdor walczy z nowotworem. Siostra błaga o pomoc, sytuacja jest krytycznaPolski gwiazdor walczy z nowotworem. Siostra błaga o pomoc, sytuacja jest krytycznaCzytaj dalej

Podczas jednego z badań lekarz poinformował Kimberly, że pod sercem nosi ona nie jedno dziecko, a troje maluchów. 41-latka długo nie mogła pogodzić się z tą wiadomością, która wywołała u niej ogromny strach o przyszłość jej rodziny.

Kobieta wiedziała, że ma już swoje lata, dlatego bała się zarówno o zdrowie dzieci, jak i swoje własne a także o to, że ona i mąż nie poradzą sobie z opieką nad trzema energicznymi maluchami.

W końcu Kimberly uznała, że zamartwianie się w niczym jej nie pomoże i postanowiła jak najlepiej przygotować się na powitanie swoich kolejnych córeczek. Wraz z mężem oswoili się z myślą o trojaczkach i zaczęli niecierpliwie oczekiwać dnia porodu.

Dalsza część tekstu pod galerią:

Pilnie strzeżona tajemnica wyszła na jaw. Lech Wałęsa ma 8 dzieci, wiemy co dziś robiąPilnie strzeżona tajemnica wyszła na jaw. Lech Wałęsa ma 8 dzieci, wiemy co dziś robiąCzytaj dalej

Podczas porodu lekarz zauważył coś niezwykłego

Kiedy kobieta trafiła na salę porodową, nikt nie spodziewał się tego, co stanie się już za chwilę. Podczas porodu jeden z lekarzy wykrzyknął "widzę więcej nóżek", a rodzice zamarli z przerażenia.

Okazało się, że Kimberly w brzuchu nosiła nie troje, a czworo dzieci. Jedna z dziewczynek przez cały czas ukrywała się za swoimi siostrami, przez co żadne badanie nie wykryło jej obecności w brzuchu ciężarnej 41-latki.

Poród 41-latki był wyjątkowy, ponieważ prawdopodobieństwo urodzenia czworaczków w sposób naturalny wynosi 1:729.000. Do tego jej córki są identyczne.

Teksty wybrane dla Ciebie:

Czworaczki spędziły w szpitalu kilka miesięcy, ale w końcu mogły opuścić placówkę i pojechać z rodzicami do domu. Dziewczynki dobrze się rozwijają, a Kimberly i Craig nie wyobrażają sobie życia bez nich, choć początkowo byli przerażeni tym, że w ich życiu pojawi się aż czwórka dzieci.

Podobna sytuacja spotkała 36-letnią Oksanę Kobletskayę z Ukrainy i jej męża Sergey'a, którzy pragnęli, by ich córeczka miała rodzeństwo. Para nie spodziewała się jednak, że kobieta zajdzie w ciążę mnogą i urodzi aż piątkę dzieci. Niezwykłą historię tej rodziny przeczytasz TUTAJ.

Zobacz także w naszych serwisach:

Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze "Złotopolskich"Czytaj dalej

Źródło: Podaj

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News