Poszli do popularnej restauracji. Wpadli w szał, gdy zobaczyli, co było w jednym daniu, natychmiast zrobiło im się słabo (zdjęcia)
Monika Majko - 1 Listopada 2019

Poszli do popularnej restauracji. Wpadli w szał, gdy zobaczyli, co było w jednym daniu, natychmiast zrobiło im się słabo (zdjęcia)

Kobieta wraz z mężem zamówiła jedzenie z pobliskiej restauracji. Nie spodziewali się, że to, co dostaną w daniu, będzie tak obrzydliwe. Całą historię wraz ze zdjęciami zamieścili w internecie.

Kobieta razem z mężem postanowiła w piątek wieczorem zamówić jedzenie z pobliskiej restauracji Newtown Chinese Worcester. Mężczyzna ze smakiem zabrał się za swoje danie, ale posiłek przerwało mu niespodziewane znalezisko. Para całkowicie straciła apetyt. Wściekła kobieta opisała wszystko na swoim Facebooku, dodając zdjęcia.

Kobieta zamówiła jedzenie z pobliskiej restauracji

Kiedy parze dostarczono zamówiony posiłek, ochoczo zabrali się za konsumpcję. W pewnym momencie 38-letni David Burrow rzekomo poczuł, że ma w buzi coś, co ewidentnie nie jest zjadliwą częścią dania. Wypluł znalezisko, a kiedy zorientowali się, na co patrzą, kompletnie ich to przeraziło. W jedzeniu był ludzki ząb. To odebrało im apetyt na resztę posiłku.

Ślub był wyjątkowy.Jeden mężczyzna i dwie panny młode. Historia tego zdjęcia rozdziera serca, nie mogli powstrzymać łezCzytaj dalej

Zdenerwowana żona Davida postanowiła opisać tę historię na swoim Facebooku. Stephanie w bardzo dosadnych słowach wyjaśniła swoje zdegustowanie zaistniałą sytuacją.

– To pier*** ząb! Oboje sprawdziliśmy i to nie był ząb żadnego z nas – napisała kobieta.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

AdopcjaAdoptowali małą białą kulkę. Gdy zobaczyli jaka bestia z niej wyrosła, nie mogli uwierzyć własnym oczomCzytaj dalej

Kobieta była oburzona, zamieściła na Facebooku ostry post

Jak poinformował "New York Post", kobieta podejrzewa, że ząb wypadł jednemu z dostawców pracujących dla restauracji. Jej obawy wzbudziły bakterie i krew, która mogła wraz z zębem dostać się do ich posiłków.

Dzisiaj grzeje:

1. Na pogrzeb Anny Jantar przyszło aż 40 tysięcy Polaków. To, jak wygląda jej grób dziś jest nie do uwierzenia
2. Kiedy strażacy odkopali 9-letnią dziewczynkę, już nie żyła. Ale to, co znaleźli pod jej ciałem, ścisnęło ich za gardło

Kobieta twierdzi, że próbowała wyjaśnić tę sprawę z restauracją i skontaktowała się z menadżerem w celu złożenia oficjalnej skargi. Ten jednak miał zdecydowanie zaprzeczyć oskarżeniom i zbyć kobietę twierdząc, że znalezisko to tylko wieprzowa chrząstka, która jest częścią dania. Restauracja zwróciła parze część kosztów za zamówione jedzenie.

Obrazy Pikio
Facebook / Stephanie McDonough

Najlepsze newsy dnia:

  1. Lidl w sobotę przeżyje szturm. Sieciówka rzuci prawdziwy HIT
  2. Na weselu sześciu policjantów otoczyło nagle pana młodego. Goście nie mogli uwierzyć w to, co się stało później
  3. Pod domem Jarosława Kaczyńskiego pilnie interweniowała policja. Nieznany mężczyzna miał w głowie nóż
  4. Wyciągnęła dziecko z wózka, wysoko uniosła i rzuciła o asfalt. Ale dopiero potem zrobiła najgorszą rzecz
  5. Twój pies dziwnie się zachowuje, ale nie wiesz o co mu chodzi? Oto 12 rzeczy, które musisz wiedzieć, żeby go zrozumieć

Paweł AdamowiczByliśmy dzisiaj na grobie Pawła Adamowicza. Widok jest po prostu smutny, mamy zdjęciaCzytaj dalej

źródło: Wprost

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News