W trakcie imprezy kobiecie naprawdę odpadła ręka. Ale to co stało się potem, było jeszcze gorsze

W trakcie imprezy kobiecie naprawdę odpadła ręka. Ale to co stało się potem, było jeszcze gorsze Źródło: screen vod.pl

W te wakacje, kobieta imprezowała na całego. Bohaterka zdarzenia uwieczniona na nagraniu traci rękę, a filmik zdobywa coraz większy rozgłos. Jednak nie to było najgorsze - później impreza zaskoczyła uczestników czymś jeszcze. Internauci przecierają oczy ze zdumienia.

W te wakacje pewna kobieta trochę za bardzo zaszalała - podczas imprezy nad basenem traci swoją lewą rękę. Brzmi to jak opis makabrycznego wypadku, który kończy się kałużą krwi i dramatyczną akcją ratunkową. Tego typu sceny można zobaczyć w wielu filmach grozy, gdzie rozczłonkowane ludzkie ciała bywają dosyć częstym widokiem, ale nie tym razem. Raczej mało kto spodziewałby się, że ta sytuacja zakończy się właśnie w taki sposób.

Bez wątpienia każdy z nas zna dziwne i zaskakujące historie, które miały miejsce podczas imprezy. Nie da się ukryć, że kiedy pojawiają się napoje wyskokowe w zbyt dużej ilości, może wydarzyć się dosłownie wszystko, ale czegoś takiego nikt się nie spodziewał.

Makabryczne wakacje. Podczas imprezy kobieta traci rękę

Na omawianym nagraniu widzimy wakacyjną imprezę nad basenem, która co dopiero się rozkręca. Wszyscy są zadowoleni i tańczą w rytm puszczanej muzyki. W pewnym momencie kobieta uchwycona przez obiektyw kamery podnosi do góry swoje obie ręce.

Niespodziewanie inny uczestnik zabawy łapie ją w okolicy lewego nadgarstka, a następnie ciągnie ją do góry, sprawiając, że kobieta dosłownie traci rękę. Wszystko dlatego, że jest to proteza nałożona na niekompletne przedramię, która dodatkowo do złudzenia przypomina normalną kończynę.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kobieta po chwili orientuje się, co się stało i prosi o zwrot swojej ręki. Chociaż to, co się dzieje dalej, jest jeszcze dziwniejsze. Normalnie osoba postawiona w takiej sytuacji zwyczajnie założyłaby swoją protezę i bawiła się dalej, ale nie tym razem.

Kobieta otrzymując do ręki protezę, wyrzuca ją do basenu i jak gdyby nigdy nic zaczyna dalej tańczyć, w ogóle nie przejmując się utraconą kończyną. Bez wątpienia wielu świadków tej sytuacji nie było pewnych do końca, co właśnie miało miejsce. Nie ma się też co dziwić, ponieważ jak często widzimy, żeby ktoś wrzucał protezę własnej ręki do basenu. Raczej tego typu rzeczy są drogie i osoby ich używające dbają o nie, ale najwidoczniej w tym wypadku melanż poniósł ją za bardzo.

kobieta screen vod.pl

  1. Widzowie aż odłożą z wrażenia kanapki. Uwielbiana bohaterka "M jak miłość" jest lesbijką
  2. Syn po śmierci mamy sprzątał jej mieszkanie. Gdy otworzył zamrażalkę, ścięło go z nóg
  3. Niemal nikt o tym nie wie. Anna Przybylska została pochowana z kimś jeszcze
  4. Była gwiazdą polskiego "Mam talent" teraz gra w ostrych filmach dla dorosłych. Szokujące nagrania w sieci
  5. Koszmarne wieści Polsatu. 2 osoby nie żyją, tożsamość jednej z nich mrozi krew w żyłach
  6. Słynna polska gwiazda chciała popełnić samobójstwo. Najnowsze informacje są szokujące, fani martwią się o jej życie
  7. Córka Eleni została zamordowana w przerażający sposób. Po 25 latach gwiazda ma ważną wiadomość do jej mordercy

źródło: VOD

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu