6,500 osób pilnie ewakuowanych! Brytyjska tama może zaraz runąć

6,500 osób pilnie ewakuowanych! Brytyjska tama może zaraz runąć Źródło: Pikio.pl

Kobieta postanowiła poinformować mieszkańców o katastrofie, do której może dojść już w najbliższym czasie. Brytyjska tama jest na skraju wytrzymałości i już niebawem możemy usłyszeć o wielkim dramacie.

Kobieta w kilku zdaniach postanowiła przekazać wszystkim informacje o dramacie, który może wydarzyć się w każdym momencie. Wiemy już, że jesteśmy o krok od prawdziwej katastrofy, w związku z czym służby proszą, aby podawać dalej aktualne informacje na temat tego, co niebawem może się wydarzyć. Dowiadujemy się, że prawdopodobieństwo wystąpienia katastrofy jest ogromne.

Wiemy już, że tragiczna sytuacja ma miejsce w Wielkiej Brytanii. Tama wstrzymująca przepływ wody znajduje się w katastrofalnym stanie i w każdej chwili może runąć, doprowadzając do dramatycznych zniszczeń. Policja, straż pożarna i lekarze mają pełne ręce roboty, dlatego wciąż mamy okazję słyszeć nowe apele dotyczące aktualnej sytuacji w kraju. Póki co nie napawa ona optymizmem.

Kobieta opowiada o dramatycznej sytuacji

- Starsza pani wyszła na ulicę i zaczęła płakać. To przerażające, że tyle domów zostało doszczętnie zniszczonych przez powódź, nawet właściciel sklepu zoologicznego musiał przenieść wszystkie zwierzęta. Mój dom znajduje się na wzniesieniu, więc nic mu nie groziło, ale zgodnie z apelem policji i tak nie mogłam go opuścić - mówi kobieta, która na własne oczy widziała dramat, który rozgrywa się w Wielkiej Brytanii.

Tama mieszcząca się w hrabstwie Derbyshire w Anglii znajduje się w katastrofalnym stanie. Budowla nie jest przygotowana na tak dużą ilość wody, w związku z czym w każdej chwili może runąć. Co gorsza, wody wciąż przybywa, w związku z czym nie doczekamy się optymistycznych wiadomości.

Kobieta przedstawia wieści o ewakuacji mieszkańców

Wiemy już, że z powodu wielkich zniszczeń ewakuowano aż 6500 osób. Wiele z nich będzie musiało liczyć się z wielkimi zniszczeniami swoich domów.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Na ten moment nie wiadomo, kiedy będziemy mogli spodziewać się wiadomości o zakończeniu ewakuacji i przywróceniu sytuacji do normalności, choć można spodziewać się, że dojdzie do tego nieprędko. Zniszczenia są ogromne, a mieszkańcy całego hrabstwa mogą odczuwać je jeszcze bardzo długo.

  1. Słynna polska gwiazda chciała popełnić samobójstwo. Najnowsze informacje są szokujące, fani martwią się o jej życie
  2. Córka Eleni została zamordowana w przerażający sposób. Po 25 latach gwiazda ma ważną wiadomość do jej mordercy
  3. Widzowie aż odłożą z wrażenia kanapki. Uwielbiana bohaterka "M jak miłość" jest lesbijką
  4. Syn po śmierci mamy sprzątał jej mieszkanie. Gdy otworzył zamrażalkę, ścięło go z nóg
  5. Koszmarna choroba zmieniła Ewę Drzyzgę. Gdy zobaczycie jak dzisiaj wygląda, oniemiejecie
  6. Była gwiazdą polskiego "Mam talent" teraz gra w ostrych filmach dla dorosłych. Szokujące nagrania w sieci
  7. Koszmarne wieści Polsatu. 2 osoby nie żyją, tożsamość jednej z nich mrozi krew w żyłach

Źródło: Daily Mail

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu