Kobieta obsikała ziemniaki w sklepie
screen/dailymail/
Weronika Wasiak - 31 Lipca 2019

Obsikała ziemniaki w supermarkecie! Podawajcie dalej, niech wszyscy zobaczą jej twarz

Ta kobieta zrobiła zdecydowanie o jeden krok za daleko. Jak gdyby nigdy nic oddała mocz na sklepowe ziemniaki i po prostu z niego wyszła. Oko właścicieli było jednak czujne, dzięki czemu mogli zgłosić całą sprawę.

Kobieta, która oddała mocz w publicznym miejscu, jeszcze przez długi czas będzie głównym tematem w wielu krajach. Chyba każdy zna to uczucie, gdy koniecznie musimy udać się do toalety, jednak los jest tak przekorny, że nigdzie w pobliżu nie możemy jej znaleźć. Niektórzy postawieni pod presją pełnego pęcherza, decydują się na ustronne miejsce za drzewem, a jeszcze inni jak widać, korzystają ze sklepowych ziemniaków. Ciężko jest sobie wyobrazić, że można posunąć się tak daleko.

Kobieta obsikała ziemniaki w supermarkecie. Sprawa trafiła na policję

Wszystko miało miejsce w popularnej w Stanach Zjednoczonych sieci sklepów Wolmart. Mieszkanka Pensylwanii Grace Brown, udała się do supermarketu, najprawdopodobniej w celu zrobienia zakupów, jednak silna potrzeba oddania moczu zupełnie jej w tym przeszkodziła. Kobieta nie zamierzała tracić czas na poszukiwaniu toalety i bez zastanowienia, obsikała ziemniaki wyłożone na sklepowym koszyku.

Bliźniaki porzucone w śmietnikuGdy policjanci podeszli do śmietnika, zamarli z przerażenia. Tylko jedno z dzieci wciąż żyłoCzytaj dalej

Pracownik sklepu zauważył mocz na podłodze i niezwłocznie postanowił zająć się całą sprawą. Jak się później okazało, zajście zostało uwiecznione na nagraniach z monitoringu Wolmartu, co szybko przekazano w ręce policji. Momenty, w których została uchwycona twarz sprawczyni, trafiły do sieci, by umożliwić funkcjonariuszom szybsze jej odnalezienie. Do zdarzenia doszło w środę, a już w czwartek mundurowym udało się ustalić tożsamość kobiety i ostatecznie do niej dotrzeć.

Do wszystkiego się przyznała. Przedstawiciele sklepu zabrali głos

Urzędnikom udało się nawiązać kontakt z kobietą i ku ich zdziwieniu, na jej przyznanie się do winy nie musieli długo czekać. Grace szybko usłyszała zarzuty, jednak na chwilę obecną nie jest pewne, jakie konsekwencje wobec niej zostaną wyciągnięte. Sklep nie zamierzał czekać i od razu zabrał stanowisko w sprawie, wyznając, że zadbał o bezpieczeństwo swoich klientów.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Beata SzydłoKim jest mąż Beaty Szydło? 10 szokujących faktów z rodzinnego życia byłej premier, o tym wolałaby nie mówićCzytaj dalej

- Bezpieczeństwo naszych klientów jest dla nas priorytetem. Ten rodzaj nieprzyzwoitych zachowań jest oburzający i natychmiast pozbyliśmy się produktów, których dotyczy problem i oczyściliśmy teren, aby zapewnić naszym klientom czystość i bezpieczeństwo - wyjaśnił przedstawiciel Wolmartu.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ewa Błaszczyk ujawniła, jakie były OSTATNIE słowa jej córki zanim zapadła w śpiączkę. Będziecie płakać
  2. Nie żyje 38-letnia aktorka. Zmarła po przedawkowaniu narkotyków
  3. Julia Wieniawa pokazała się w nowej fryzurze. To uczesanie to absolutny hit tego lata
  4. Tak Agnieszka Chylińska wyglądała z ciążowym brzuszkiem. Piosenkarka bardzo chroni swoją prywatność
  5. Syn po śmierci mamy sprzątał jej mieszkanie. Gdy otworzył zamrażalkę, ścięło go z nóg, prawdziwa makabra
  6. Koszmarna choroba zmieniła Ewę Drzyzgę. Gdy zobaczycie jak dzisiaj wygląda, oniemiejecie
  7. Izabela Marcinkiewicz: dlaczego mam dodatkowo cierpieć? W TVP obrażali ją na wizji

anna_prus1Małgorzata Rozenek może być dumna? Wyciekła lista kobiet, z którymi spał jej mąż, wiele znanych nazwiskCzytaj dalej

Źródło: dailymail

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News