Typy kobiet, które najbardziej pociągają mężczyzn. Możecie być zaskoczeni

Typy kobiet, które najbardziej pociągają mężczyzn. Możecie być zaskoczeni Źródło: .

Niejedna kobieta zapewne zastanawia się co zrobić, by cieszyć się względami panów. Okazuje się, że większość mężczyzn ma zbliżony gust i rzeczy, które podobają się im u pań, często się powielają.

Jaka kobieta ma największe szanse na spodobanie się nawet kilku mężczyznom jednocześnie? Być może niewiele pań zdawało sobie z tego sprawę, ale większość dżentelmenów ma określonych kilka cech, na które szczególnie zwracają uwagę. Oto typy pań, które najszybciej przypadną im do gustu. 

Jaka powinna być kobieta? Sześć typów, które najbardziej pociągają mężczyzn 

Seksowna kobieta to zdecydowany faworyt wśród panów. Okazuje się, że w tym przypadku może chodzić nie tylko o wygląd, co często możemy wyobrażać sobie jako skąpe, niekiedy wyzywające ubrania. Mężczyźni pojęcie "seksowna" postrzegają jako całokształt, więc nie wystarczy mieć atrakcyjne zewnętrze, ale i wnętrze. 

Piękna i z pasją to coś, co zdecydowanie przyciąga panów. Mężczyźni wprost uwielbiają, gdy kobieta ma własne zainteresowania, hobby, w którym sprawdza się świetnie i stara się rozwijać. Panie czekające na bogatego męża, chcące spędzać czas u kosmetyczki i na licznych zabiegach upiększających zdecydowanie nie wpisują się w gusta. 

Najlepiej u mamy. Oczywiście nie chodzi tutaj o nadmierną kontrolę, wyznaczanie godzin pracy i odpoczynku, czy doglądanie, czy powierzone zadania zostały dokładnie wykonane. Chyba każdy zgodzi się, że nikt nie gotuje tak dobrze, jak mama i właśnie to przyciąga panów. Mężczyźni nieustannie wypatrują wybranki, która będzie w stanie przygotować im prawdziwy, domowy obiadek, choć trochę zbliżony do tego, jaki przygotowywała im mamusia. 

Najlepsza przyjaciółka to również typ kobiety, za którą dżentelmeni szaleją. Prócz partnerki życiowej szukają również kobiety, która zrozumie jego chęć wyjścia na miasto tylko w męskim gronie, czy wieczór z ulubionym piwem i meczem ukochanej drużyny. Bez zbędnych kłótni. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Partnerka i kochanka w jednym. Chyba nie ma mężczyzny, który nie marzyłby o dziewczynie łączącej te dwie osoby w jednym. Panowie wprost szaleją za kobietami, które przy rodzinie lub znajomych są przykładnymi partnerkami, natomiast w zaciszu domowym, a w szczególności w sypialni, są prawdziwą boginią seksapilu. 

Bądź tajemnicza. Faceci uwielbiają zdobywać kobiety i a ich męskie ego wręcz sięga zenitu, gdy trafia się naprawdę "trudny kąsek", nad którym muszą nieco dłużej się namęczyć. Stopniowo pokazuj jaka jesteś i wyrażaj zainteresowanie jego osobą, a z pewnością przypadniesz mu do gustu.  

  1. Nie żyje słynna sportsmenka. Zmarła po długiej chorobie, na którą umierają miliony Polek. Osierociła 9-letnią córkę
  2. Ujawniono prawdę dotyczącą małżeństwa Aleksandry Kwaśniewskiej! Tego NIKT się nie spodziewał. Szok
  3. Mąż pracujący za granicą napisał do żony, że nie wyśle jej pieniędzy. Gdy zobaczycie jej odpowiedź popłaczecie się ze śmiechu
  4. Uwielbiany gwiazdor serialu "Barw Szczęścia" długo ukrywał to przed światem. Właśnie wyszło na jaw, że jest gejem
  5. Kobieta kupiła pierścionek na targu. Później odkryła jego sekret, który na zawsze zmienił jej życie
  6. Alarmy pogodowe dla 7 województw. Zachowajcie ostrożność, niebezpieczne wyładowania uderzą w kraj
  7. Danuta Holecka z trudem powstrzymywała łzy. Wszystko przez jej syna i jego nową żonę

Źródło: onet 

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu