Najgorszy finał imprezy w polskim mieście. Nie żyje 39-latka, szybka akcja ratunkowa nie pomogła

Najgorszy finał imprezy w polskim mieście. Nie żyje 39-latka, szybka akcja ratunkowa nie pomogła Źródło: Pixabay

Kobieta pochodząca z Jarosława nie żyje. 39-latka mimo pilnej akcji ratunkowej nie dożyła do Nowego Roku. Tragiczny finał jednej z imprez.

Kobieta miała zginąć po imprezie nad ranem 30 grudnia. Przerażające wydarzenia rozegrały się w Jarosławiu w województwie podkarpackim, gdzie w wyniku sprzeczki z koleżanką śmierć poniosła 39-letnia kobieta. Nad sprawą już pracuje policja i prokuratura, którzy będą starali dowiedzieć się, co zdarzyło się na imprezie i w jaki sposób zginęła kobieta. 

Kobieta z Jarosławia nie żyje 

- Do zdarzenia doszło w jednym z mieszkań w Jarosławiu przed godziną 5 rano. Ciało zostało zabezpieczone do przeprowadzenia sekcji zwłok. Badanie ma wskazać bezpośrednie przyczyny śmierci kobiety - powiedziała Ewelina Wrona z biura prasowego podkarpackiej policji.

Początkowe ustalenia policji mówią o tym, że kobieta zginęła 30 grudnia około godziny 5 nad ranem. Jednak polska policja nie podaje, co mogło się wydarzyć podczas imprezy, że jedna z kobiet miałaby doprowadzić do śmierci 39-latki. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kobieta była reanimowana 

Poniedziałkowa śmierć kobiety już stała się obiektem śledztwa prokuratury i policji. Śledczy, którzy pojawili się na miejscu tragedii, zabezpieczyli wszelkie ślady i dowody w sprawie. Najprawdopodobniej do śmierci doszło podczas imprezy, na której kobieta miała zostać uderzona teleskopową pałką. 

Na miejscu zdarzenia pojawiło się pogotowie. Niestety lekarze, którzy pojawili się na miejscu zdarzenia, mimo usilnej reanimacji nie zdołali uratować 39-latki. Kobieta zmarła na miejscu. W sprawie wyjaśnienia przyczyny śmierci zostanie przeprowadzona sekcja zwłok kobiety. 

Dzisiaj grzeje: 1. Uwielbiany polski aktor wziął ślub w Sylwestra. Ale to nie wszystko - świętuje 7 rok trzeźwości
2. Widzom Sylwestra z Polsatem nagle odebrało mowę. Podczas hitu "Mama ostrzegała" dostrzegli dziwny szczegół

Podejrzewana o popełnienie zbrodni jest 34-latka, która przebywała na tej samej imprezie. Nie wiadomo, czy zostały postawione wobec niej zarzuty. W następnych dniach policja ma przekazywać więcej informacji na temat tragedii, do której doszło w poniedziałek. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Badania, które warto robić przynajmniej raz w roku. Dzięki nim można wiele się dowiedzieć o swoim zdrowiu
  2. Wyższe kary dla kierowców już OD DZISIAJ! Zapomnisz, zapłacisz 5200 zł mandatu
  3. Ścina z nóg, co zrobił Ronnie Ferrari na scenie. Publiczność oniemiała
  4. Przed 5 ślubem nagranie z Sylwestra trafiło do sieci. Niebywałe, Wiśniewski obejmuje Mandarynę
  5. Poszło na wizji na żywo, skandal na Sylwestrze z TVP. Na jaw wyszło oszustwo organizatorów

źródło: fakt 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News