KNP wzywa, by nie angażowano się w ruch Kukiza. Co z Wilkiem?
Wiadomości Pikio - 4 Sierpnia 2015

KNP wzywa, by nie angażowano się w ruch Kukiza. Co z Wilkiem?

Kongres Nowej Prawicy 30 lipca na spotkaniu podjął uchwałę, która wzywa członków do zaprzestania angażowania się w lokalne struktury związane z ruchem Kukiza.

Artur Dziambor i Jacek Wilk, czyli jedni z niewielu rozpoznawalnych polityków KNP aktywnie współpracują z Pawłem Kukizem. Zostali wyznaczeni przez muzyka jako jedni z 18 osób do obserwacji działań komitetów referendalnych w swoich województwach (pomorskim i świętokrzyskim). Nie wiadomo do końca czy Wilk i Dziambor będą postawieni przed wyborem: albo Kukiz albo KNP, ponieważ w teorii kampania referendalna nie może być powiązana z kampanią wyborczą do Sejmu i Senatu. Obaj panowie nie odnieśli się jeszcze do tematu. Na stronie internetowej Kongresu Nowej Prawicy (nowaprawicajkm.pl/) można przeczytać: Ww. uchwała oznacza, że Rada Główna Kongresu Nowej Prawicy wezwała swoich członków by zaprzestali angażować się w lokalnych strukturach związanych z ruchem Kukiza i całą swoją energię poświęcili w zbieranie podpisów podpisów pod naszymi listami - tj. pod listami do sejmu naszego partyjnego komitetu. Pod wpisem podpisał się Stanisław Żółtek - I Wiceprezes Kongresu Nowej Prawicy.Polecamy subskrybować kanał Pikio TV na Youtube co można zrobić pod tym LINKIEMPolub Pikio.pl, by być na bieżąco:

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News