Portal niezalezna.pl doszukał się manipulacji w przekazie TVN24 na temat kandydata na prezydenta Andrzeja Dudy. Jak podaje portal, przyczyną mają być wysokie notowania kandydata PiSu i szereg wpadek „specjalisty od kur”, jak w „newsie” Niezależnej określony został prezydent Komorowski.

Dziennikarze niezależnej stwierdzają już w tytule, że TVN chce zrobić z Andrzeja Dudy nazistę. Jako potwierdzenie tej tezy przywołują planszę, która stała za prowadzącym program w TVN24 dziennikarzem. Na planszy widzimy zdjęcie „hajlującego” Andrzeja Dudy w towarzystwie swojego sztabu wyborczego. Plansza podpisana jest jako „gry sztabowe”.

Przywołany jest również tweet jednego z czytelników portalu tvn24.pl który ma wskazywać na jeszcze jedną manipulacje. „Słowa jednego z malarzy obecnych na spotkaniu Dudy z artystami „doklejono” do zdjęcia polityka Prawa i Sprawiedliwości – sugerując, że to kandydat PiS na prezydenta jest ich autorem”. – pisze portal niezależna.pl.

Maciej Knapik od jakiegoś czasu jest na cenzurowanym również wśród wyborców Janusza Korwin-Mikkego, po tym, jak uporczywie i niestrudzenie dopytywał posła Wiplera i rzecznika JKM-a Konrada Berkowicza o to, do kogo by strzelali. Wskutek tego na twitterze nazwany został przez redaktora Krzysztofa Stanowskiego dziennikarzem z tezą i zaburzeniami.

ds, źródła: niezależna.pl, TVN, tvn24.pl, Twitter

...

Zobacz również