Kolejna afera w rządzie PiS! W głowie się nie mieści na co wydawano nasze pieniądze

Kolejna afera w rządzie PiS! W głowie się nie mieści na co wydawano nasze pieniądze Źródło: fot. flickr.com

Klub ze striptizem wielu osobom kojarzy się z półświatkiem i szemranymi interesami. Jednak teraz jedno z takich miejsc stało się elementem kolejnej afery w rządzie PiS, w której wpływowe osoby bawiły się za publiczne pieniądze.

Klub ze striptizem bez wątpienia nie jest miejscem, które odwiedza przeciętny Kowalski. Szczególnie w ostatnich latach, kiedy wyszedł na jaw proceder, jaki ma miejsce w takich przybytkach. Niejedna osoba po upojnej nocy obudziła się z gigantycznym rachunkiem, który trzeba zapłacić. Jednak niektórzy nie muszą się martwić, ponieważ mają dostęp do pieniędzy państwowych.

Kolejna afera w rządzie PiS, a w tle klub ze striptizem

KGHM Polska Miedź S.A. jest jedną ze spółek państwowych, a Grzegorz Mach był dyrektorem naczelnym Centralnego Ośrodka Przetwarzania Informacji właśnie tej spółki. Teraz mężczyzna podejrzany jest o czyn, za który grozi mu nawet 5 lat pozbawienia wolności. Jednak co takiego zrobił biznesmen? Okazuje się, że Grzegorz Mach mając dostęp do pieniędzy spółki, wykorzystywał je w sposób, który bez wątpienia budzi bardzo duże kontrowersje. Jeden z jego wybryków miał miejsce w Gdańsku, kiedy to w teorii powinien być na spotkaniu, które za cel miało przedstawienie strategii informatyzacji KGHM. Niestety w praktyce spotkanie okazało się imprezą, której łączy koszt wyniósł prawie 100 tysięcy złotych. Nie da się ukryć, że nie jest to mała kwota, więc na co została spożytkowana? Pierwszy na liście jest pięciogwiazdkowy hotel Radisson Blu Hotel Gdańsk, ale trzeba do niego jeszcze jakoś dotrzeć. Oczywiście osoby na takich stanowiskach nie podróżują byle czym, dlatego też wszyscy zaproszeni przylecieli samolotami.
DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ I FILMEM Wśród przewidzianych atrakcji znalazło się między innymi zabawa na luksusowym jachcie, a także nocny klub „Ewan”, oferujący również imprezy erotyczne. Dodatkowo panowie zaliczyli posiłek w restauracji Steak House za prawie 3 tysiące złotych. Warto zaznaczyć, że osób biorących udział w zabawie było dziewięć. Udało im się również zaliczyć wypad na pole golfowe, co ostatecznie doprowadziło do sytuacji, że na każdego z uczestników z państwowych pieniędzy przeznaczono około 10 tysięcy złotych. Warto również wspomnieć, że jest to zaledwie jeden z organizowanych przez biznesmena wyjazdów, które budzą zastrzeżenia. Sam Mach nie skomentował, jak na razie tych informacji. Jednak trzeba przyznać, że jest to już kolejna afera, która miała miejsce podczas rządów PiS. Wiele osób się zastanawia, jak tym razem partia obroni się przed kolejnymi zarzutami. Jedno jednak jest pewne, a mianowicie do wyborów coraz bliżej, a z niemalże z każdym tygodniem na jaw wychodzą kolejne informacje kompromitujące aktualny rząd. Poniżej nagranie rozrywek oferowanych przez klub "Ewan".ZOBACZ TAKŻE:
  1. SZOKUJĄCY sekret Huberta Urbańskiego! Chodzi o jego rodzinę, Polacy będą W SZOKU!
  2. Fani NIE MOGĄ UWIERZYĆ. Ujawniono tożsamość matki Barbary Kurdej-Szatan!
  3. Dorota Szelągowska da niezapomniane show. Remont kuchni Gesslera żywo zaciekawił fanów
  4. Co się dzieje z Markowskim? Żyje jak XVI-wieczny chłop
  5. Gwiazda TVP kieruje się dietą pochodzącą z Biblii. Wygląda niesamowicie
  6. HGA Media – duży sukces firmy, szansa na karierę dla młodych
  źródło: Super Express Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News