Duża grupa osób, która zdecydowała się na wykupienie transmisji gali KSW, gorzko tego pożałowała. Żądają oni teraz zwrotu pieniędzy od Cyfrowego Polsatu, który odpowiadał za realizację relacji z wydarzenia.

Koszt transmisji wynosił aż 40 zł, a jak relacjonują klienci, którzy skorzystali z usługi, na ich monitorach przez większość czasu trwania gali wyświetlał się czarny obraz. Problem dotyczył także aplikacji Ipla, której profil na portalu Facebook zasypany został negatywnymi komentarzami.

Po drugiej walce pojawił się czarny ekran wyskoczył mi komunikat, że połączenie zostało przerwane. Sprawdzałem połączenie z internetem i wszystko było w porządku, pokazywało 90 Mb/s – żali się jeden z kibiców.

Jak się okazuje, liczba skarg idzie już w tysiące. Przedstawiciele aplikacji Ipla zapewniają, że badają już, co stało za technicznymi problemami.

Zdajemy sobie sprawę, jak jest to istotne, dlatego dokładamy starań, żeby to jak najszybciej wyjaśnić. W związku z tym prosimy o zgłoszenia na adres: pomoc@ipla.pl i podanie szczegółów dot. transmisji, co pozwoli nam na dokładniejsze zbadanie sprawy. Każde z nich rozpatrzymy indywidualnie i udzielimy na nie odpowiedzi – zapewniają władze serwisu.

źródło: http://finanse.wp.pl

...

Zobacz również