W to, do czego posunęło się Apple, ciężko uwierzyć. Jego klienci są wściekli i zupełnie nie ma się czemu dziwić. Firma przyznała się i potwierdziła tym samym, że teoria spiskowa sprzed lat jest prawdziwa.

Od jakiegoś czasu klienci podejrzewali, że coś jest nie tak. Ich stare iPhony z czasem zaczynały wolniej działać. Nikt jednak nie spodziewał się, z jakiego to powodu…

ZOBACZ TAKŻE: Po 16 latach Apple wycofuje swój najbardziej kultowy sprzęt wszech czasów

Wina Apple

Aż do momentu, w którym firma z Cupertino sama przyznała, że spowalnia działanie starszych modeli! Klienci byli wściekli. Sama firma jednak tłumaczy się tym, że miała dobre intencje.

ZOBACZ TAKŻE: Chciał być pierwszym posiadaczem iPhone X. Apple wystrychnął go na dudka

Zapewnienie najlepszych wrażeń

Gigant zapewnia, że celem takiego działania jest zapewnienie klientom najlepszych wrażeń, a spowolnienie działania starszych iPhone’ów miało chronić przed nieoczekiwanym zamknięciem urządzenia i tym samym chronić jego elementy elektroniczne. Mimo wszystko klienci są zniesmaczeni, wszak na tym zabiegu bardzo skorzystał Apple – bowiem konsumenci w takich sytuacjach często woleli wymienić telefon, niż dociekać co tak naprawdę powoduje jego gorsze działanie.

Źródło: wykop.pl

Tych groźnych kultów musisz się wystrzegać! [ZDJĘCIA]


12 SZOKUJĄCYCH faktów, które zmienią twoje myślenie o narkotykach