Klienci chcą roznieść LIDLA! Sklep ich wyrolował

Klienci chcą roznieść LIDLA! Sklep ich wyrolował Źródło:

Złość i łzy na twarzach klientów supermarketów Lidl pojawiły się po tym, jak okazało się, że zostali nacięci na jedną z jego promocji. Polacy chcą dosłownie roznieść firmę i walczą o to, by sprawiedliwości stało się zadość! Przedsiębiorstwo może mieć poważne kłopoty.

Lidl przebojem wszedł na europejski rynek po tym, jak w 1973 założyli go zachodnioniemieccy przedsiębiorcy. Prze te ponad 40 lat sieć rozrosła się do pokaźnych rozmiarów obejmując swoim zasięgiem 26 europejskich państw. Jego placówek nie ma jedynie w Estonii i na Łotwie. Firma jest ponadto jest pierwszym dyskontem, który zdecydował się na wprowadzenie skanerów kasowych. Było to w 1999 roku. Dziś spółka zatrudnia około 100 tys. pracowników na całym kontynencie, gdzie jest również jednym z najpopularniejszych sklepów. Teraz pozycja Lidla w naszym kraju jest zagrożona. Firma rozwścieczyła miliony naszych rodaków jedną tylko promocją.

Lidl ma poważne kłopoty!

Oprócz żywności, ubrań, sprzętu RTV i AGD czy alkoholu do oferty sklepu dodano niedawno książki. Nie są ty bynajmniej byle jakie książki, ale wydawane przez żaden inny podmiot, jak Lidl. Książka pt. "Jeść zdrowiej" ze słynnej już serii "Kuchnia Lidla" zrobiła prawdziwą furorę. Na dodatek wydawnictwo podlegało bardzo atrakcyjnej promocji. Mianowicie każdy klient sklepu, który zdobył sześć specjalnych naklejek za wydane w nim pieniądze. Do rozdania przygotowano około 1,5 miliona egzemplarzy. Zgodnie z regulaminem promocji można je odebrać między 26 lutego a 25 marca, czyli do jutra lub do wyczerpania się zapasów. Jak się okazało, według "Dziennika Zachodniego" zapasy wyczerpały się już jakiś czas temu, co rozzłościło miliony klientów. Pomimo naklejek i lojalności nie otrzymali swojej zasłużonej nagrody. Teraz chętni do walki o książkę, piszą formularze reklamacyjne z nadzieją, że otrzymają swój wymarzony przewodnik po zdrowym odżywianiu. ZOBACZ TAKŻE:
  1. Po „Tańcu z Gwiazdami” znany z TVP podszedł do Tadli. Po tym, co zrobił, rozpłakała się
  2. Duda się poddał! Wycofuje się z kluczowej reformy
  3. Rydzyk mści się na PiS-ie! Tak mocnych oskarżeń jeszcze nie było
źródło: innpoland.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News