To będzie niewątpliwie prawdziwy hit dla wszystkich klientów Biedronki, którzy toczyli wręcz batalie o ten produkt. Sieć zdecydowała, że rozda go za darmo. Wiemy jak go zdobyć!

Uwaga fani Świeżaków! Niebawem pojawi się szansa zdobycia maskotek bez konieczności żmudnego zbierania naklejek i płacenia za nie astronomicznych kwot na aukcjach internetowych. Biedronka umożliwi wygranie 600 Świeżaków, które w ostatnich tygodniach stały się obiektem pożądania tysięcy klientów portugalskiej sieci supermarketów.

Z okazji jubileuszowego 600. numeru wydawanego przez Biedronkę magazynu „KropkaTV”, firma przygotowała dla swoich klientów specjalny konkurs, w którym nagrodą będą sympatyczne maskotki. Aby zdobyć Świeżaka, trzeba ułożyć rymowany wierszyk z okazji okrągłego numeru gazety, który będzie zawierał słowa „KropkaTV” i „Świeżaki”. Swoje dzieło należy wysłać SMSem (SMS o treści SWIEZAKI. pod numer 7155 – po kropce wpisujemy życzenia), mailem (na adres swiezaki@kropkatv.pl) bądź pocztą (na adres Redakcja „KropkaTV”, ul. Chmielna 36, 00-020 Warszawa, z dopiskiem „KONKURS ŚWIEŻAKI”).

Zainteresowani zdobyciem w ten sposób maskotki powinni się spieszyć, gdyż konkurs trwa do 31. października. Do rozdania dyskont przeznaczył pulę 600 Świeżaków.

Czy się to komuś podoba czy nie, Świeżaki stały się hitem wśród klientów Biedronki i są przykładem doskonałej kampanii marketingowej. Oprócz popularyzacji portugalskiego dyskontu, ma ona na celu popularyzację konsumpcji owoców i warzyw. Akcję chwalą eksperci.

– To przykład inteligentnego content marketingu, opartego na budowaniu więzi emocjonalnej z czytelnikiem/klientem, za pomocą niestandardowych i pozytywnie zaskakujących go pomysłów. Wierzę, że po swoim tournee w „Kropce TV” Świeżaki zyskają kolejne rzesze wielbicieli, a ich misja propagowania zdrowego żywienia trafi pod jeszcze więcej strzech – twierdzi Amadeusz Król, prezes wydawnictwa P&P w rozmowie z portalem Wirtualnemedia.pl.

Źródło: msn.com

Czy naprawdę zjadamy pająki podczas snu? 12 obrzydliwych faktów, które przyprawią cię o mdłości

Które zwierzę jest najgroźniejsze dla ludzi? Możesz się MOCNO zdziwić!

Zobacz również