Ta wiadomość na pewno nie pozostawiła Jacka Kurskiego w dobrym nastroju. Od kierowanej przez niego stacji ciągle odwracają się nowi ludzie. Wszystko jest wynikiem – jak twierdzi opozycja – postępującego upolitycznienia Telewizji Polskiej.

Raport opublikowany przez portal wirtualnemedia.pl donosi, że największy spadek ze wszystkich serwisów informacyjnych w Polsce, zanotowały „Wiadomości TVP”. W dalszym ciągu są na drugim miejscu w zestawieniu, jednakże w porównaniu z rokiem zeszłym ich oglądalność spadła o 17,65 proc.

Oznacza to, że „Wiadomości”, na przestrzeni ostatnich dwunastu miesięcy, przestało oglądać aż 417 tyś. osób. Widzowie, którzy zrezygnowali z oferty informacyjnej Telewizji Polskiej najczęściej tłumaczą swoją decyzję stronniczością serwisu i manipulowaniem przez niego faktami.

Jest to następny duży spadek oglądalności stacji z Woronicza 17. Pierwszy nastąpił, gdy z  „Teleexpressu” zniknął niezwykle popularny Maciej Orłoś. Od tego czasu audycja ta straciła 355 tyś. widzów.

Niezmiennie, największą popularnością wśród Polaków cieszą się „Fakty TVN”. Chociaż zanotowały 5,5 proc. spadku oglądalności, to pewnie stoją na pozycji lidera rankingu.

ZOBACZ TAKŻE

https://www.youtube.com/watch?v=hE8DTQ0wSsc

źródło: wp.pl

...

Zobacz również