Polacy zachwyceni "Klerem". "Mistrzostwo! Hit!"

Polacy zachwyceni "Klerem". "Mistrzostwo! Hit!"

Kler wciąż wzbudza ogromne kontrowersje. Wczoraj odbyła się oficjalna premiera filmu, a już słychać kolejne głosy dotyczące produkcji. Do tej pory wypowiadali się głównie aktorzy, celebryci i księża, którzy mieli możliwość obejrzeć go wcześniej. Teraz sieć zalała fala opinii internautów, którzy są zachwyceni. 

Kler kontrowersje wzbudzał jeszcze na kilka tygodni przed oficjalną premierą, która miała miejsce wczoraj. Jak można się było domyślić, wraz z trafieniem do kin, w internecie pojawiła się kolejna fala opinii i komentarzy dotyczących produkcji - tym razem ze strony internautów. Sale kinowe były pełne, bilety rozchodziły się w tempie ekspresowym, a teraz przyszedł czas na relacje. Jak się okazuje, Polacy są zachwyceni produkcją, a przede wszystkim grą aktorską głównych bohaterów.

Polacy zachwyceni Klerem

Mimo bardzo podzielonych opinii dotyczących filmu jeszcze przed jego premierą, wszystkie seanse przez cały piątek oblegane były przez tysiące Polaków. Jak można się było domyślić, internet zalała również lawina komentarzy dotyczących filmu, które - podobnie jak w przypadku wypowiedzi celebrytów - były dosyć podzielone. Pewne natomiast jest to, że Polacy absolutnie zachwyceni są grą aktorską głównych bohaterów. - Aktorstwo najwyższej klasy - pisze jeden z internautów po seansie. - Mną nie wstrząsnął, trochę przerysowań, brak wiary w inteligencję widza, a aktorstwo (Braciak, Jakubik) to absolutne Himalaje, mistrzostwo - pisze drugi. - Aktorstwo to jedno wielkie chapeau bas, co jeden to lepszy, a Jakubiak to już rozsmarował swoją grą - podsumowuje kolejny widz. Wypowiedzieć się również postanowiły osoby publiczne, między innymi polityk Zbigniew Czerwiński. - Obejrzałem Kler. Świetny film. Jedno wielkie oskarżenie instytucji i nas samych, którzy na taki ich stan zezwoliliśmy. Fabuła złożona z epizodów ogólnie znanych. Popisowe role aktorskie, a Janusz Gajos - genialny. Obowiązkowo do obejrzenia - pisze na swoim Twitterze.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Sukces premiery

Sama premiera - jak łatwo można się było domyślić - również okazała się sukcesem. Już w środę w wielu polskich kinach miejsca na wszystkie piątkowe seanse były wyprzedane, a kupienie biletu w miejscu z dobrym widokiem niemożliwe było od tygodnia. Jedyne pojedyncze miejsca, które zostały to te w pierwszych rzędach pod ekranem. Na szczęście dla spóźnialskich, kolejne dni weekendu wyglądają zdecydowanie lepiej. Sobotnie oraz niedzielne pokazy cieszą się powodzeniem, ale da się jeszcze znaleźć wolne miejsca, czasem nawet w środkowej części sali. ZOBACZ TAKŻE: 
  1. Została mu tylko matka. Syn walczy o życie pani Krysi, pomóżmy im
  2. 500 plus to nic. Morawiecki zapowiedział 3000 plus, sprawdźcie kto dostanie
  3. Gwiazda „Rolnik szuka żony” jak Marta Kaczyńska. Widzowie nie odpuszczają
Następny artykuł