Najjaśniejsza gwiazda pierwszej edycji Mam Talent jest dorosła. Jak dziś wygląda Klaudia Kulawik?

Najjaśniejsza gwiazda pierwszej edycji Mam Talent jest dorosła. Jak dziś wygląda Klaudia Kulawik? Źródło: youtube.com/Klaudia Kulawik

Klaudia Kulawik podbiła kiedyś serca widzów w całej Polsce. Jej pamiętne występy w pierwszej edycji talent show TVN-u pamiętają wszyscy - do wzruszenia doprowadziła nawet tak twardego jurora jak Kuba Wojewódzki. Jak dziś wygląda ta dawna dziecięca gwiazda i co teraz robi? Nie zrezygnowała z muzyki.

Klaudia Kulawik niedawno znów pojawiła się na radarach wszystkich fanów dobrej polskiej muzyki. Artystka, która zyskała sławę dzięki występowi w pierwszej edycji programu Mam Talent, niedawno nagrała kilka nowych utworów. Jak dzisiaj wygląda wokalistka, którą poznaliśmy jako jedenastoletnią dziewczynkę? Jej głos nie stracił nic z dawnej mocy! Przeczytajcie artykuł do końca, prezentujemy w nim całą historię Klaudii Kulawik.

Klaudia Kulawik - kiedyś zachwyciła w Mam Talent

Mam Talent był programem, który elektryzował Polaków od pojawienia się na ekranach. Dzięki tej propozycji TVN-u rodzima scena rozrywkowa wzbogaciła się w niesamowite nazwiska, które do dziś robią wielkie kariery - Audiofeels, Kamil Bednarek, Mateusz Ziółko. Jednak zdecydowanie największą gwiazdą pierwszej edycji tego show była Klaudia Kulawik. Jedenastolatka odebrała jurorom mowę swoim wykonaniem piosenki "Dziwny jest ten świat" Czesława Niemena. Jej niesamowity głos powalił wszystkich na kolana i pozwolił jej bez żadnych przeszkód dojść do finału konkursu.

Jednak finał tego show był bardzo nietypowy. Przed głosowaniem, gdy prawie pewne było to, że dziewczynka wygra - była zupełnie bezkonkurencyjna - Kuba Wojewódzki zaapelował do widzów, aby nie głosować na nią. Był to naprawdę ważny gest i wcale nie chodziło o to, aby dziewczynce zniszczyć wielką szansę - wręcz przeciwnie. Argumentował on, że świat show-biznesu jest bezlitosny i nie pozwoli on jedenastolatce rozwinąć swoich skrzydeł i dalej szlifować swojego talentu.

Apel ten brzmiał bardzo szczerze i wiele osób poszło za głosem popularnego prezentera. Dziewczynka skończyła konkurs na drugim miejscu. Od tego czasu zyskała niesamowitą sławę, ale według rad Wojewódzkiego nie zaczęła od razu przygody z mediami. Dopiero w 2012 roku wypuściła pierwszą piosenkę, która pojawiła się w filmie opowiadającym o przygodach popularnych bohaterów książek dla nastolatków "Felix, Net i Nika".

Klaudia Kulawik już dorosła. Jak wygląda w 2019 roku?

Klaudia Kulawik ma aktualnie 22 lata i od występu w Mam Talent szlifuje swoje muzyczne umiejętności. Ukończyła Szkołę Muzyczną I i II stopnia, a następnie dostałą się do prestiżowej szkoły British and Irish Modern Music Institute w Londynie. W tej instytucji uczyły się gwiazdy światowego formatu, takie jak Tom Odell, George Ezra, James Bay i członkowie The Kooks. Muzyka od dawna jest wielką częścią życia wokalistki, ale zdaje sobie ona też sprawę, że cały czas musi się w niej doskonalić:

- Muzyka jest i będzie mi towarzyszyć, choć zdaję sobie sprawę, że do doskonałości jeszcze dość długa droga przede mną. Mówiąc o upływającym czasie chciałam wyrazić, że nie potrafiłam się w niej odnaleźć. Nie potrafiłam określić swojego miejsca. Śpiew pojawił się nagle i przypadkowo, przez co, mówiąc szczerze, nie był celem samym w sobie. To pasja znalazła mnie, nie na odwrót. I to właśnie przez te lata uczyłam się jak ją pokochać - napisała w poście na Facebooku

Obecnie artystka stara się przebić na polskiej scenie muzycznej ze swoimi własnymi kawałkami, do których pisze nie tylko teksty, ale także muzykę. W internecie znajdziemy jej dwa najnowsze single - Maybe Today i Follow Me. Jej muzyka spotkała się z naprawdę pozytywnym przyjęciem fanów - dla wielu osób jej głos jest naprawdę niesamowity i nie zmienił się od lat - został tylko wyszlifowany przez mistrzów z różnego rodzaju szkół muzycznych. Niektórzy komentujący na jej kanale na Youtube wspominają, że ton jej głosu bardzo przypomina głos Shakiry - jest niesamowicie głęboki, donośny i ma bardzo ciekawą barwę. Warto posłuchać jej kompozycji na Youtube - dziewczyna bardzo się zmieniła i w teledysku trudno rozpoznać w niej jedenastolatkę, którą znamy z Mam Talent sprzed lat! O innej gwieździe wypromowanym przez polskie talent show pisaliśmy TUTAJ.

KONIECZNIE ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:

  1. Urodziny posła Liroya będą hucznie obchodzone? Tego dnia jest też Dzień Imprezy
  2. Kiedy urodziła się Frida Kahlo? Biografia słynnej artystki
  3. Kim jest Olfaktoria z Top Model? Gwiazda zdradza, co program zmienił w jej życiu
  4. Kim jest żona Tymona Tymańskiego? Muzyk powiedział kilka słów za dużo
  5. Top 10 najpopularniejszych wpisów na wykop.pl w kwietniu 2019
Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu