Klaudia Halejcio: Taniec z gwiazdami był dla niej szansą. Jak z niej skorzystała?

Klaudia Halejcio: Taniec z gwiazdami był dla niej szansą. Jak z niej skorzystała? Źródło: instagram.com/klaudiahalejcio/

Klaudia Halejcio - młoda gwiazda, która zaczynała swoją karierę w wieku kilku lat. Dorosła i obecnie prężnie działa w Internecie, jako influencerka zarabia reklamując różne produkty na swoim koncie na Instagramie. Co było dźwignią jej kariery - Pierwsza Miłość czy Taniec z gwiazdami?

Klaudia Halejcio urodziła się 13 września 1990 roku, ze sceną związana jest od czwartego roku życia, bo to właśnie wtedy wzięła udział w przedstawieniu Uroczystość w Teatrze Rozmaitości i tak zaczęła się jej kariera.

Klaudia Halejcio Pierwsza Miłość i Złotopolscy

Znana jest głównie z takich seriali jak Złotopolscy, Pierwsza miłość, Rezydencja, Przepis na życie i Hotel 52. 

Jej rola jako Andżeliki Kwaśniewskiej, w którą wcielała się od 2003 do 2010 roku, wszystkim zapadła w pamięci. Dziewczyna, młoda mieszkanka Złotopolic znana była w całej wsi. Bystra uczennica chciała wiedzieć absolutnie wszystko o mieszkańcach swojego miasteczka, dlatego skrupulatnie zbierała informacje i nie przepuszczała żadnej okazji, żeby zadać nurtujące ją pytania. Oczywiście jako nastolatka trudno się jej było oprzeć urokowi mężczyzn, obiektami jej westchnień byli Jan Złotopolski oraz Chris Kamieniecki

Natomiast w produkcji Polsatu Pierwsza Miłość wcielała się w dwie postacie - Luizy Florek i Klaudii Poraj. Ta druga była uroczą i niewinną dziewczyna Mariusza, brata Pawła Krzyżanowskiego. W 2014 roku aktorka nieoczekiwanie pojawiła się w serialu jako Luiza Florek, studentka Akademii Wychowania Fizycznego, która związała się z Mikserem. Dziewczyna chce rozpocząć karierę modelki, jednak czeka na nią wiele niebezpieczeństw i pułapek wielkiego świata.

 - Naturalną koleją rzeczy w moim przypadku byłyby studia aktorskie, a ja tupnęłam nogą i powiedziałam, że szkoła na pewno tak, ale chciałabym jeszcze czegoś spróbować. Całe życie spędzałam na planie filmowym i kiedy stanęłam przed wyborem, studiów zdecydowałam się na psychologię - wyznała aktorka, która nie chce zamykać sobie drogi rozwoju.

Klaudia Halejcio Taniec z gwiazdami

Klaudia Halejcio wzięła udział w kilku programach telewizyjnych, aktorka bardzo lubi taniec, więc zdecydowała się wziąć udział w jednej z edycji Tańca z gwiazdami oraz nowego show Dance, Dance, Dance. 

W pierwszej serii programu Polsatu Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami jej taneczną parą był Tomasz Barański, tancerz zawodowy, choreograf i instruktor tańca sportowego, z którym zajęła zaszczytne czwarte miejsce.

 - Zaczęło się bardzo szybko i faktycznie trwa do dzisiaj. Chodzę na grupowe zajęcia taneczne, ale mam też z Tomkiem parę lekcji standardu. Zaraziłam się tym. Dla mnie jest to coś pięknego, bo taniec wyzwala we mnie niesamowite emocje - mówiła Klaudia Halejcio.

Para połączyła się nie tylko na parkiecie, ale również w życiu. Przez długi czas byli uważani za jedną z najbardziej zgranych par w show-biznesie, niestety ich związek rozpadł się pod koniec 2016 roku.

 - Jest wszystko okej, życie toczy się dalej. Ciężko mówić o tym, jak coś się rozwala, jak ludzie się rozstają. Już dużo czasu minęło, więc komentarze są zbędne, ale wszystko jest dobrze. Jak najbardziej mamy z Klaudią kontakt - tak skomentował rozstanie Tomasz Barański.

Klaudia Halejcio Insta - tam można ją spotkać najczęściej

Gwiazda chętnie dzieli się ze swoimi obserwatorami szczegółami ze swojego życia prywatnego, umieszczając zdjęcia z różnych aktywności na swoim Instagramie. Ten popularny portal społecznościowy jest również jej źródłem dochodu, ponieważ dzięki swojej popularności może tak prowadzić aktywne kampanie reklamowe i polecać internautom różne produkty.

To właśnie tam można śledzić jej najnowsze poczynania, Halejcio dzieli się nie tylko zdjęciami, ale również nagraniami, które najczęściej są bardzo zabawne, ponieważ kobieta ma dystans do siebie i często żartuje. Poczucia humoru może jej pozazdrościć niejedna celebrytka, która bryluje na czerwonym dywanie.

  1. Ile lat ma Joanna Opozda? Wiek gwiazdy Pierwszej Miłości
  2. Paweł Krucz: Instagram, ojciec, rodzina. Kim jest aktor serialu Pierwsza Miłość?
  3. Kim jest siostra Renaty Kaczoruk? Gwiazda niewiele o niej mówi
  4. Prowadzący "Koło fortuny" ma piękną partnerkę. Kim jest żona gwiazdora?
  5. Kaśka z Pierwszej Miłości - wszystko o najbardziej wyjątkowej postaci serialu
Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu