Zaginęła 23-letnia Klaudia. Jej 5-letnia córeczka jest zrozpaczona, pomóżmy odnaleźć jej mamę

Zaginęła 23-letnia Klaudia. Jej 5-letnia córeczka jest zrozpaczona, pomóżmy odnaleźć jej mamę Źródło: Facebook.com Zaginieni Cała Polska

Klaudia Baran zniknęła w poniedziałek 14 września 2020 roku, w domu czeka na nią 5-letnia córeczka. Zrozpaczona rodzina kobiety błaga o pomoc w poszukiwaniach.

Klaudia Baran w poniedziałek 14 września 2020 roku wyszła z domu w Skarżysku Kamiennej w województwie świętokrzyskim około godziny 9.00 rano i udała się do sklepu. Tego dnia słuch po niej zaginął. Zrozpaczeni bliscy proszą o pomoc w poszukiwaniach.

23-latka miała zrobić zakupy w sklepie, jednak jak podają świadkowie zdarzenia, kobieta udała się w zupełnie innym kierunku. Od momentu opuszczenia przez Klaudię domu, nie ma z nią kontaktu. Zaginiona nie odezwała się ani do rodziny ani do znajomych.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Zaginięcie Klaudii Baran z Skarżyska-Kamiennej nagłośniła w sieci grupa poszukiwawcza "Zaginieni - Cała Polska". Na kobietę czeka w domu jej 5-letnia córka. 23-latka ma około 160 cm wzrostu, i jest szczupłej budowy ciała. ma ciemne włosy sięgające do ramiona, piegi na twarzy oraz ciemne oczy. Kobieta nosi okulary korekcyjne. Wiadomo, że 23-latka zabrała z domu szarą torebkę, pieniądze i dokument potwierdzający jej tożsamość.

– Z ustaleń wynika, że kupiła nowy telefon, którego logowanie jest w trakcie weryfikacji. Zaginioną widziano na dworcu PKP Skarżysko Kamienna. Pytała o połączenia do Krakowa – można przeczytać w komunikacie na Facebooku grupy "Zaginieni - Cała Polska".

Dzisiaj grzeje: 1. Andrzej Duda pożegnał wielkiego Polaka. Ciężko uwierzyć, że nie żyje

2. Dlaczego nie wolno trzymać nóg na desce rozdzielczej? Zdjęcia po wypadku

3. Od dziś obowiązuje nowy, surowy zakaz. W ostatniej chwili wprowadzono dwa kluczowe wyjątki

W dniu zaginięcia Klaudia Baran miała na sobie ciemną kurtko-marynarkę z jasnymi rękawami, ciemne legginsy, a także czarne buty sportowe. Rodzina i bliscy Klaudii błagają o pomoc w poszukiwaniach. 

– Każdy, kto ma jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu zaginionej, proszony jest o kontakt pod numerem telefonu alarmowego 112 lub I Komisariat Policji Kielcach 47 802 31 10. Mogą się Państwo kontaktować również z nami poprzez wiadomość prywatną lub e-mail: zaginelazaginal@wp.pl – napisano w komunikacie.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Radio Maryja nie odpuszcza, nie chcą dać za wygraną. Aż trudno uwierzyć w słowa, które padły na portalu rozgłośni
  2. Stoimy na skraju globalnej katastrofy. ONZ bije na alarm, sytuacja jest dramatyczna
  3. Wszyscy trzymali kciuki, Tomasz Stockinger właśnie oświadczył. Nie mógł dłużej ukrywać prawdy
  4. Jest afera, Lech Wałęsa ujawnił treść listów. Jeden szczegół od razu przykuwa uwagę, przesadził?
  5. Tragiczne informacje o śmierci aktorki obiegły media. Ciało znaleziono w domu, miała dopiero 36 lat
  6. Jedliście kiedyś ogórka kiszonego na chlebie posmarowanym smalcem? Zdradzamy wyjątkowy przepis

Źródło: Radio Zet

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News