Wstrząsające wieści płyną ze świata show-biznesu. Okazuje się, że uczestnicy polskich programów reality show giną w tajemniczych okolicznościach. Już pojawiają się plotki o tym, że to prawdziwa klątwa.

Mowa szczególnie o uczestnikach dwóch polskich programów reality show. Chodzi o sławnego „Big Brothera” i program „Bar”. Uczestnicy jednego i drugiego nie mogli narzekać na brak sławy – oba formaty oglądane były przez masę widzów. Kiedy się jednak skończyły, ich gwiazdy zaczęły mieć problemy.

Te wcale nie były błahostkami. Mowa bowiem o śmierciach w tajemniczych okolicznościach. Jedną z pierwszych ofiar była Anna Baranowska, uczestniczka pierwszej edycji „Big Brothera”. Tę znaleziono martwą w mieszkaniu mężczyzny, z którym była związana. Do dziś nie wiadomo, dlaczego odeszła.

W tragiczny sposób skończył też Marian Majewski, który wystąpił w programie „Bar”. Majewski rzucił się pod pociąg w Czechach. Inny uczestnik „Baru”, Roman Szewczyk, także popełnił samobójstwo. Ten oblał się benzyną i dokonał samospalenia.

źródło: se.pl

Gdzie żyje się taniej: w Polsce czy na Białorusi? PIORUNUJĄCA różnica!


Dzieje się! Szczury rozminowują kraj!

...

Zobacz również