Klara Lewandowska skończyła niedawno roczek, ale interesuje się nią cały świat. Ostatnie zdjęcie córki piłkarza Roberta Lewandowskiego i zawodniczki karate – Anny Lewandowskiej – zaniepokoiło internautów i wywołało poważną dyskusję. 

Klara Lewandowska skończyła dopiero piętnaście miesięcy, interesuje się nią cały świat, a zwłaszcza polscy internauci. Małżeństwa celebrytów zawsze wywołują dużo emocji – zarówno tych pozytywnych, jak i kompletnie odwrotnych, a publikowane przez nich zdjęcia są bardzo uważnie oglądane i analizowane przez miliony osób. Nic więc dziwnego, że pojawia się pod nimi wiele komentarzy i spostrzeżeń, które wywoływać mogą skrajne emocje.

ZOBACZ TAKŻE: Anna Lewandowska dodała film z małą Klarą. Nagranie hitem sieci

Klara Lewandowska jest chora?

Opublikowane w niedziele zdjęcia Anny Lewandowskiej z córeczką miały być wzruszające i rodzinne, tymczasem internauci doszukali się na nich czegoś zgoła innego. Otóż uwagę zwróciły włosy dziewczynki, które na zdjęciu ciężko było dostrzec. Od razu w komentarzach rozpoczęły się dyskusje i spekulacje, co może być przyczyną takiego stanu. Internauci sugerowali poważną, skrywaną w sekrecie chorobę, jedna z internautek radziła: „Wyciera włoski na foteliku? Ja podkładałam taki śliski śliniak silikonowy i problem znikł”.

Jak wygląda Klara Lewandowska?

Na zdjęciu dziewczynka odwrócona jest tyłem do aparatu i wtula twarz w ramiona mamy, dlatego też głównym punktem na który zwrócili uwagę internauci są włosy.
– „A nie poci się?” – zapytała jedna z fanek, na co od razu dostała dziesiątki odpowiedzi z poradami i własnymi doświadczeniami innych mam, jak np.: „Ja włosków nie miałam do drugiego roku życia a jak miałam to dwa na krzyż i bardzo jasne, a teraz mam bardzo gęste włosy”.

ZOBACZ TAKŻE: Lewandowscy na krawędzi. W popłochu dementują doniesienia

Mama Klary Lewandowskiej nie dała się wplątać w internetowe dyskusje i spekulacje. Na pytanie czy dziecko nie wyciera sobie główki o fotelik krótko odpisała „Nie, nie wyciera.” i na tym skończyła się jej aktywność.

Dalej inne mamy także próbowały bronić celebrytki oraz dziecka, a jedna z nich skwitowała: „podziwiam Cię za anielską cierpliwość przy tych wszystkich komentarzach Matek-Polek-Ekspertek…”.
Tymczasem nie wygląda to jednak na żadną poważną chorobę dziecka, a jedynie zwykle przetarcie włosów od fotelika, bądź zły kąt padania światła.

Gwiazdy relaksują się w bikini. Jak ich figura na lato? [ZDJĘCIA]

Klara Lewandowska z Anna Lewandowska
fot. Instagram
Klara Lewandowska z Anna Lewandowska
fot. instagram.com/@annalewandowskahpba

 

Klara Lewandowska z Anna Lewandowska
fot. Instagram.com/annalewandowskahpba

Najseksowniejsze belfie gwiazd w 2018 roku [ZDJĘCIA]

 

Zobacz również