Smutek widzów Klanu. Ich ulubieniec miał zawał

Smutek widzów Klanu. Ich ulubieniec miał zawał Źródło: fot. Youtube

Klan pogrąży się niedługo w smutku. Widzowie serialu są załamani, odkąd poznali te doniesienia - ich ulubieniec miał zawał. Nie wiadomo, jaka będzie jego najbliższa przyszłość.

Mowa o Jerzym Chojnackim, granym przez Andrzeja Grabarczyka. Bohater serialu Klan poważnie podupadnie na zdrowiu, co może się bardzo źle skończyć. Widzowie serialu są załamani, nie wiadomo nawet czy ich ulubieniec przeżyje. Chojnacki wróci do domu po bardzo ciężkim dniu pracy. Usiądzie przy kuchennym stole i wtedy poczuje się bardzo kiepsko. "Coś mi wybuchło w klatce piersiowej" - szepnie słabym głosem i osunie się na podłogę.

Klan zasmuci fanów

Jego żona, farmaceutka Ela Chojnacka (grana przez Barbarę Bursztynowicz) będzie przerażona tym, co stanie się z jej mężem. Dopiero w szpitalu dowie się ona, że jej ukochany mąż miał zawał serca. To nie pierwszy raz, kiedy ten narząd odmawia Chojnackiemu posłuszeństwa, to już trzeci taki przypadek w jego życiu.
Klan ostatnio nie unika trudnych tematów chorób. Wcześniej dowiedzieliśmy się, że doktor Paweł Lubicz ma białaczkę, a wspomniana już Ela Chojnacka przeszła udar mózgu. Teraz będzie musiała bardzo się zmobilizować, by należycie zająć się mężem. - Trzeba mu ciągle tłumaczyć, że nie jest już chłopcem, nie musi nikomu niczego udowadniać, nie musi walczyć o byt. Teraz ma czas, żeby korzystać z tego, co osiągnął i cieszyć się każdym dniem, a nie martwić, że coś ma jeszcze do załatwienia - powie jej lekarz zajmujący się Chojnackim. Jeśli Jurek o siebie nie zadba, może być z nim tylko gorzej. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Nowe, wstrząsające fakty na temat zdrowia prezesa. Wyborcy PiS załamani
  2. Morawiecki podziękował na Facebooku samemu sobie? Ten wpis robi furorę
  3. Biskup ostrzega Polaków przed PiS! „Dotarliśmy do końca, to dyktatura”
  4. Rzucał psem o ziemię, brutalnie bił. Wpadł przez jedną rzecz
  5. Aktorki M jak Miłość walczą ze sobą na planie! „Jest zawiść, zazdrość”
Źródło: swiatseriali.interia.pl  
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News