klan
fot.youtube.com/tvp
Mateusz Wysokiński - 19 Grudnia 2018

Legenda Klanu wystąpi w Tańcu z Gwiazdami! Cała Polska oniemiała

Klan sprawił, że aktorka stała się naprawdę popularna. Pomimo tego, że odtwórczyni jednej z bardziej legendarnych postaci produkcji TVP zrezygnowała w 2011 roku, to nadal utożsamiana jest z serialem i może się cieszyć dużą rozpoznawalnością. Czy start w show Polsatu zaowocuje w zwrot w karierze kobiety?

Klan to bez wątpienia jedna z najbardziej lubianych i popularnych telenowel telewizji publicznej. Produkcja, która oczy telewidzów cieszy już od 1997 roku, jest nieprzerwanie najdłużej emitowanym serialem wśród polskojęzycznych stacji telewizyjnych. Opera mydlana przez lata w swojej obsadzie skupiała aktorów, którzy dzięki udziałowi w niej stali się naprawdę rozpoznawalni. Wśród nich wyróżnia się stanowczo postać Doroty Naruszewicz, która przez ponad 14 lat wcielała się w postać serialowej Beaty. Pomimo tego, że kobieta jest na "zawodowej emeryturze" to postanowiła ostatnio wrócić do polskiego show-biznesu. Czy udział w Tańcu z Gwiazdami przywróci jej status gwiazdy?

Klan. Była gwiazda produkcji w obsadzie Tańca z Gwiazdami

Aktorka na planie produkcji opery mydlanej telewizji publicznej pojawiała się od samego początku, aż do 2011 roku. Rola Beaty sprawiła, że swego czasu mogła cieszyć się naprawdę dużą popularnością. Niestety sława, jakiej przysporzyło jej granie w telenoweli, okazała się dla niej nieznośna i kobieta postanowiła zawiesić swoją działalność w aktorstwie. 7 lat odpoczynku sprawiło jednak, że gwiazda "Klanu"na nowo zapragnęła pojawiać się w polskim show-biznesie. Polsat potwierdził właśnie, że aktorka będzie jedną z twarzy najnowszej edycji Tańca z Gwiazdami.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Świat według KiepskichŚwiat według Kiepskich: Walduś całkiem zaskoczył! Z tej strony go nie znaliśmyCzytaj dalej

Kto jeszcze wystąpi w show?

Wiemy, że następną edycję show Polsatu swoim wizerunkiem będą promować między innymi gwiazdor disco-polo Czadomen oraz mister Polski Jakub Kucner. Inne nazwiska gwiazdorskiej obsady są jednak tajemnicą stacji. Wiemy tylko, że stacja obecnie negocjuje z wieloma przedstawicielami polskiego show-biznesu. - Ekipa do 9. edycji "Tańca z Gwiazdami" jest właśnie kompletowana, ale nie ma jeszcze ostatecznych decyzji, kto wystąpi - powiedziała "Faktowi" Ewa Wojciechowska - szefowa PR Polsatu. Nieoficjalnie mówi się, że dobry wynik aktorki znanej z Klanu byłby w stanie zagwarantować jej udział w jednym z seriali stacji Zygmunta Solorz-Żaka. Czy tak się stanie? Przekonamy się już za kilka miesięcy. Na razie, gwiazda z wielkim optymizmem podchodzi do startu w nadchodzącej edycji show.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Fani Na Wspólnej w szoku i szale! Bestialstwo zwyrodnialca nie ma granic, KOSZMAR!
  2. Jestem brzydka. Wyznanie Hani: „Mój chłopak uważa, że jestem brzydka. Powiedział tak swojemu ojcu”
  3. Anna Przybylska: Ostanie zdjęcie tuż przed śmiercią pojawiło się w sieci
  4. Znaki zodiaku, które mają najlepsze maniery. Potrafisz się dobrze zachować?
  5. Uwielbiana bohaterka „Na dobre i na złe” w rozpaczy. Straciła ukochanego męża
Kate i MeghanMeghan Markle zmiażdżyła księżną Kate? Oceńcie sami!Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News