Klan to jeden z najpopularniejszych seriali w TVP, a najbardziej kochaną postacią bez wątpienia była ciocia Stasia. Niestety, Kazimiery Utraty nie ma już z nami, jednak z jej grobem wiąże się pewna tajemnica.

Klan jest serialem, który wśród Polaków stał się niewiarygodnie popularny. Tysiące fanów śledzą każdy odcinek poznając kolejne perypetie swoich ulubionych postaci. W kwestii popularności bezsprzecznie prym wiodła Kazimiera Utrata, wcielająca się w postać ciepłej cioci Stasi.

Niestety, aktorka zmarła 12 sierpnia bieżącego roku. Pani Kazimiera tuż przed śmiercią czuła się bardzo dobrze i już snuła plany odnośnie swojej dalszej pracy. Jednak upały, które w tamtym czasie wszystkim dały się we znaki, doprowadziły do tego, że serce aktorki nie wytrzymało. Aktorka spoczęła na warszawskim Cmentarzu Bródnowskim, ale jej fani chcący zapalić znicz, czy złożyć kwiaty mogą mieć problem z odnalezieniem grobu.

Klan: tajemnica grobu Kazimiery Utraty

Na cmentarzu, gdzie złożono urnę aktorki, próżno szukać tabliczki upamiętniającej Kazimierę Utratę. Wszystko przez to, że aktorka na co dzień korzystała ze swojego nazwiska panieńskiego. Aktorka była żoną wybitnego muzyka Marka Lusztiga i to właśnie jego nazwisko oficjalnie nosiła. Po śmierci męża pani Kazimiera powróciła do swojego dawnego nazwiska. Nie zmieniła go jednak w żadnym dokumencie i dlatego we wszelkich papierach widniała pod nazwiskiem męża.

Kazimiera Lusztig, znana wszystkim pod nazwiskiem Utrata, spoczęła w grobie wraz z mężem 17 sierpnia o godzinie 12. Urna z jej prochami została złożona do tego samego grobu, na którym możemy teraz znaleźć upamiętniającą ją tabliczkę. Teraz fani, chcący zapalić znicz nad jej grobem, czy złożyć kwiaty, będą mogli bez większych problemów odnaleźć grób wspaniałej aktorki, której nikt nam nie zastąpi.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Burza w Wielkiej Brytanii. Ujawniono jak Meghan Markle manipuluje Harrym od początku związku
  2. Gwiazdy internetu wyśmiane w show TVN. Pożałują udziału w programie?
  3. Twarze Dzień Dobry TVN w poważnym konflikcie. Jest gorzej niż kiedykolwiek

Groźne wypadki znanych Polaków [ZDJĘCIA]


Dlaczego to zrobiły? 14 gwiazd, które odebrały sobie życie [ZDJĘCIA]

źródło: se.pl

Redaktor portalu Pikio.pl. Absolwent ratownictwa medycznego na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie. Człowiek ciekawy świata, komentujący to, co go otacza.