Klan osiągnął szczyt żenady? Internauci szydzą z absurdalnej sceny w serialu

Klan osiągnął szczyt żenady? Internauci szydzą z absurdalnej sceny w serialu Źródło: twitter.com

Klan emitowany jest w Telewizji Polskiej już od ponad 20 lat. Przez ponad dwie dekady serial zdążył wyrobić sobie status kultowego. Starsi widzowie śledzą poczynania rodziny Lubiczów pamiętając ich telewizyjne początki, a młodzi wyłapują z serialu największe wpadki. Ci drudzy wyłapali do swojej kolekcji kolejny nieprawdopodobny okaz.

Klan w dobie Internetu stał się bardzo dobrym źródłem memów. Internauci wykazują się nie lada czujnością w oglądaniu kolejnych odcinków i wyszukiwaniu zabawnych scen. W tym gronie najczęściej pojawiają się fragmenty serialu, w których scenarzyści weszli na wyżyny swojej kreatywności. Tym razem telewidzowie wyłapali jeden ze sztandarowych błędów pojawiających się w polskich produkcjach. Język, który miał być młodzieżowy, a jest tylko śmieszny

Klan: internauci szydzą z niedorzecznej sceny

W jednym z odcinków Klanu scenarzyści wykazali się bardzo dużą "kreatywnością" w kwestii tworzenia dialogów. Mimo, że scena trwa tylko 13 sekund, to wywołała w internautach poczucie litości. Scena składa się z dialogu doktora Lubicza i jego syna: – Ale urwał! Iskde! – A z kim ty rozmawiasz, synu? – Z nikim. Oglądam jak friki pykają w Loleksa! – A po polsku? – Koledzy grają w sieciówkę. Absurdalna wymiana zdań pomiędzy doktorem i jego synem od razu przypadła do gustu internautom. - To jest tak cudownie złe - napisał jeden z internautów.

- Dobrze, że jestem z Klanem na bieżąco, widzieć takie smaczki "na żywo" jest śmieszniejsze niż późnej gdy się je widzi w necie lmao - dodaje kolejny internauta.

Klan źródłem internetowych memów?

Wydaje się, że Klan coraz bardziej staje się serialem, który telewidzowie przestali brać na poważnie. Internet już nie raz był świadkiem absurdalnych scen z serialu. Są również teksty, które już dawno przeszły do kanonu szyderczych cytatów. Co na to producenci Klanu? Prawdopodobnie nadal będą dostarczać widzom równie ambitne treści. ZOBACZ TAKŻE
  1. Życie Hanny Lis legło w gruzach. Smutne
  2. Wstrząsające słowa córki Millera Juniora. Dostaje pogróżki
  3. Skandal w polskim wojsku! Żołnierz zamordował niewinną kobietę
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News