Nie żyje jedna z największych gwiazd Klanu. Koszmarne informacje
Wiadomości Pikio - 14 Sierpnia 2018

Nie żyje jedna z największych gwiazd Klanu. Koszmarne informacje

Klan jest od lat jednym z najpopularniejszych seriali w polskiej telewizji. Do mediów dotarła niestety właśnie bardzo przykra wiadomość dotycząca jednej z największych gwiazd serii. Nie żyje Kazimiera Utrata, która odgrywała w niej uwielbianą przez widzów panią Stasię.

Utrata była aktorką, którą pokochały kolejne pokolenia widzów. Jej start w aktorstwo był bowiem naprawdę imponujący. Artystka zadebiutowała w filmie "Lotna" Andrzeja Wajdy. Później także nie narzekała na brak zainteresowania genialnych reżyserów. Grywała między innymi w produkcjach Antoniego Krauze.

Nie żyje Kazimiera Utrata

Poza tym aktorka występowała w teatrze. Dała się także poznać jako zdolna wokalistka. Widzowie oraz bliscy nazywali ją więc kobietą wielu talentów. Największą popularność przyniosła jednak artystce rola w serialu Klan. Przez lata odgrywała w nim panią Stasię, którą uwielbiały całe rzesze fanów. Co ciekawe, Utracie zdarzało się występować nawet w... teledyskach. Chociaż jej fanom może się to wydać zaskakujące, pojawiła się w klipie do jednej z piosenek kultowego już zespołu Lady Pank.

Odeszła genialna aktorka znana z serialu Klan

W życiu prywatnym związana była z kompozytorem Markiem Lusztigiem. Przez lata otaczała się wieloma przyjaciółmi, także z branży artystycznej. Kazimiera Utrata zmarła niestety 12 sierpnia. Aktorka miała 86 lat. Wciąż nie wiadomo, co było przyczyną jej śmierci, gdyż najbliżsi artystki nie przekazali tych informacji mediom. Do rodziny gwiazdy spływają obecnie słowa wsparcia oraz otuchy z całego kraju, do których także oczywiście dołączamy.Kazimiera Utrata. Klan Fot. WikipediaZOBACZ TAKŻE:
  1. Doda jest ciężko chora?! Fani piosenkarki są przerażeni!
  2. Niezwykły gest Beaty Kozidrak. Zrobi to dla zmarłego brata
  3. Młynarska naprawdę robi to matce?! Kobieta przerwała milczenie
  4. Gwiazda Polsatu odchodzi na naszych oczach. Fani nie dowierzają, to koniec
ZAMIANA
olga_jackowskaLegendy polskiej muzyki, które straciliśmy w ostatnim czasie [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
Znani aktorzy PRL, którzy na zawsze pozostaną w naszej pamięci [ZDJĘCIA]Znani aktorzy PRL, którzy na zawsze pozostaną w naszej pamięci [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News