„Klan” jest najdłużej emitowanym polskim serialem, który pochwalić się może niesłabnącą od lat popularnością. Jedną z najbardziej rozpoznawalnych postaci produkcji jest Rysiek Lubicz, w którego wciela się Piotr Cywrus. Teraz aktor zdecydował się na wyjątkowo szczere i poruszające wyznanie o swoim życiowym dramacie. 

Klan” po raz pierwszy wyemitowany został przez TVP we wrześniu 1997 roku, a od tamtego czasu widzowie mogli cieszyć się już ponad 3300 odcinkami. Czyni to z niego najdłuższy serial polskiej produkcji pod względem lat nieprzerwanej produkcji i liczby odcinków. Jest to imponujący tytuł, twórców z pewnością cieszy również jego ciągła popularność i ogromne zyski, które przynosi.

Przez tyle lat widzowie Telewizji Polskiej zdążyli już zżyć się zarówno z serialowymi bohaterami, jak i dobrze poznać wcielających się w nich aktorów, którzy uważani już są w większości za weteranów polskiego serialu.

Bohater serialu „Klan” opowiedział o swoim wielkim dramacie

Jednym z najbardziej rozpoznawalnych z pewnością jest Piotr Cyrwus, który grał Ryśka Lubicza aż piętnaście lat. Dał się poznać jako osoba o ogromnym dystansie do siebie, obdarzona wielkim poczuciem humoru. Teraz jednak na jaw wyszło, że właśnie zmaga się on z osobistą tragedią, którą ciężko sobie wyobrazić.

Piotr Cyrwus powszechnie znany w internecie jako Rysiek z „Klanu” zakończył swoją przygodę z produkcją TVP w 2012 roku, jednak wciąż niezmiennie jest z nią kojarzony. Raczej nie wydaje się, by ta łatka specjalnie mu przeszkadzała, jednak z pewnością też nie pomagała w znalezieniu nowej pracy. Nikt nie spodziewał się jednak, że popularny aktor może przeżywać tak wielki dramat.

Okazuje się, że mężczyzna po długich latach spędzonych w Krakowie zdecydował się przenieść do Warszawy i związać z Teatrem Polskim. Taka zmiana w jego wieku z pewnością nie była prosta, najgorsza jednak była wymuszona rozłąka z żoną. Aktorowi szybko jednak udało się namówić dyrektora Andrzeja Seweryna na zatrudnienie również jego ukochanej Mai Barełkowskiej. Wszystko wydawało się układać idealnie, gdy nagle Seweryn podjął decyzję o zerwaniu współpracy z małżeństwem. Para przeżywa prawdziwy dramat – zostali sami, bez pracy w obcym mieście.

Ich miłość przetrwa wszystko

Ich małżeństwo nie zawsze było idealne – po narodzinach trójki dzieci para odsunęła się od siebie i coraz częściej zastanawiała nad rozstaniem.

– Nie było idealnie. Oboje z żoną mieliśmy chwile, kiedy chcieliśmy wszystko rzucić. Nieraz zastanawiałem się, czy dla wigilijnego karpia, którego tak miło zjeść w rodzinnym gronie, warto męczyć się ze sobą cały rok – wyznał jakiś czas temu mężczyzna.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Agnieszka Kotulanka nie zdążyła nam o tym powiedzieć. Sekrety zmarłej aktorki

Dalej jednak dochodził do wniosku, że warto, dlatego też za wszelką cenę postanowił uratować swoje małżeństwo. Bohater serialu „Klan” wyruszył wraz z małżonką w podróż życia – zwiedzili Rosję i Chiny, lecz nie jak typowi turyści.

– Koleją transsyberyjską dotarliśmy na Syberię. Byliśmy nad jeziorem Bajkał. Spaliśmy w namiocie na pustyni Gobi. Przygód mieliśmy co niemiara. Okazało się, że moja żona może egzystować bez prysznica, wygodnego łóżka, i całkiem nieźle sobie radzi – opowiadał aktor.

Po tych wspólnych przeżyciach ich miłość rozkwitła na nowo i od tamtego czasu znowu są sobą zafascynowani – miejmy nadzieję, że dzięki wielkiemu uczuciu poradzą sobie z problemami, które teraz stanęły na ich drodze.

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Fani „The Voice of Poland” załamani! Decyzja TVP wywołała burzę
  2. Czy Michał Szpak ma dziecko? Niesamowite doniesienia w mediach
  3. Znaki zodiaku i ich ukryte supermoce. Będziesz w SZOKU!
  4. Znaki zodiaku o ognistym temperamencie. Kto ma diabełka za skórą?
  5. Skandal w świecie disco polo! Czy oni poszaleli do reszty?

"Kogel-mogel": Co stało się z gwiazdami przebojowej komedii?

Zobacz również