klan
screen Mafia dla Psa
Bartłomiej Chudy - 21 Grudnia 2018

"Rysiek" z Klanu w więzieniu. Potrzebuje siana, o tym mówi cała Polska

"Klan" i rola poczciwego Rysia dały mu sławę i rozpoznawalność. Dziś aktor ponownie zaskoczył. W takiej konwencji nie wszyscy zdążyli go poznać!

"Klan" jest dla Piotra Cyrwusa przeszłością. Serialowy "Rysio" zajął się innymi projektami, wśród których są i krótkometrażowe projekty.

Niegdyś poczciwy Rysio i "Klan", dziś w ostry sposób zachęca... do pomagania zwierzętom

W nowej konwencji w niczym nie poznalibyśmy jednego z głównych aktorów "Klanu". Dziś Cyrwusa możemy zobaczyć w kilkuminutowym spocie, będącym akcją prozwierzęcą. Sprawa jest o tyle pilna, że lada chwila święta, a to bardzo trudny czas dla domowych i żyjących dziko stworzeń. Kultowy "Rysio" z Klanu wraz innymi aktorami - Michałem Czerneckim, Marcinem Sztabińskim, czy Bartłomiejem Firletem wracają jako team walczący o prawa zwierząt. Przed sześcioma laty wystąpili, jako gangsterzy, w mafijnej scenerii promując pomoc psom. Ówczesna akcja nazywała się "Mafia dla Psa". Gangsterom nie powiodło się. W kolejnym spocie oglądamy wspomnianą czwórkę w murach więziennych. Zawzięcie obmyślają w jaki sposób na najbliższe święta skombinować... siano. Zarówno te dosłowne jak i określające w mowie potocznej pieniądze, które zasiliłyby schroniska dla zwierząt. "Rysio" i spółka, w brutalnej, więziennej nowomowie, wychodzą z istotnym przekazem. Proszą, by ludzie... rzucili "sianem", które przyda się potrzebującym ciepła i ochrony zwierzątkom. Seans utrzymany jest w humorystycznej atmosferze. Łączy elementy prawdziwego filmu i akcji charytatywnej. Widz ma się pośmiać, posłuchać niecenzuralnych aluzji, ale - przede wszystkim - zrozumieć istotę sprawy. Pomoc zwierzętom potrzebna jest już dziś. - Nie będziemy tutaj pier…lić o tych wszystkich łapkach i subskrybcjach w górę jak banda tych wszystkich oszołomów - aluzje w tym stylu są w filmiku na porządku dziennym. - Ten film zbiera pieniądze. Zwłaszcza na siano - z takim przekazem wyszedł kolejny spot z udziałem gwiazd TVP.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
"M jak miłość" pożegnało aktorów."M jak miłość" pożegnało wielu świetnych aktorów. Będziemy za nimi tęsknićCzytaj dalej
Aktorom zależy, by Polacy czynnie włączyli się w akcję. Nawet jeśli nie finansowo i rzeczowo, to chociażby przez udostępnienie informacji w sieci. Szczegóły akcji dostępne są na stronie: RatujemyZwierzaki.pl/siano. Datki z tej inicjatywy trafią na szczytny cel - polepszenie losu zwierzaków, które przeszły w swoim życiu wiele. Kontrowersyjna i niesztampowa metoda dotarcia z przekazem o akcji charytatywnej zwraca uwagę na prawdziwy problem. Schroniska przeżywają w okresie przedświątecznym oblężenie.
ZOBACZ TAKŻE:
  1. Klan: Widzowie nie dowierzają! Nieznane kulisy serialu ujrzały światło dzienne
  2. Gwiazda Klanu chciała położyć się na stół operacyjny z powodu… hejtu! Szokujące
  3. Paschalska pochwaliła się seksownym zdjęciem. Dodała jeden hasztag i… wywołała burzę
  4. Znaki zodiaku, które mają najlepsze maniery. Potrafisz się dobrze zachować?
Kulisy serialuKlan: Widzowie nie dowierzają! Nieznane kulisy serialu ujrzały światło dzienneCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News