Klan nie będzie już taki sam. Straciliśmy wyjątkowego człowieka

Klan nie będzie już taki sam. Straciliśmy wyjątkowego człowieka

Jeden z bohaterów serialu "Klan" niedługo zniknie z serialu na dłuższy czas. Fani są załamani. Twierdzą, że serial bez tego aktora nie będzie już taki sam. Ubolewają, że straciliśmy wyjątkowego człowieka. Młody Jasiek Rafalski niebawem wyruszy w podróż dookoła świata.

Bohater serialu odgrywany jest przez Pawła Grządziela. Młody Rafalski niedawno przeszedł poważną operację przeszczepu nerki. Jego przyjaciele będą próbowali namówić go na podróż inspirowaną książką "W 80 dni dookoła świata" autorstwa Juliusza Verne'a.

Klan: jeden z bohaterów zniknie na dłuższy czas

Całą sytuacją będzie miała miejsce w 3320 odcinku serialu. Wyemitowany zostanie we wtorek 5 czerwca na antenie TVP1 o godzinie 18:00. Jasiek Rafalski dostanie propozycje podróży dookoła świata od jednej ze swoich koleżanek ze studiów. Całą grupą chcą podążać śladami Phileasa Fogga, bohatera książki "W 80 dni dookoła świata". W pierwszym momencie Jasiek stanowczo odmówi. Według niego ze względu na swój stan zdrowia byłby tylko kulą u nogi dla przyjaciół. Następnego dnia rodzice bohatera odgrywanego przez Pawła Grządziela Beata i Piotr poinformują syna o zaplanowanych wakacjach w Chorwacji. Rodzice chcą wynająć domek dla całej rodziny. Ich syn jednak odmówi. Bardzo chce odbyć wycieczkę ze swoimi przyjaciółmi, lecz nie jest jeszcze do końca przekonany czy da radę. Gdyby zdecydował się na wyjazd z rodziną, czułby się cały czas kontrolowany przez rodziców. Po kilku godzinach Jasiek spotka się z Dominiką, która skutecznie przekona go do podjęcia ryzyka i wyruszenia na przygodę życia wraz z przyjaciółmi. Jednak czy rodzice pozwolą mu na to? Tego dowiemy się tylko kolejny odcinek serialu "Klan". Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Skandaliczne wystąpienie w Dzień Dobry TVN. Prowadzący zaniemówili
  2. Cała Polska trzymała kciuki, wielu się modliło. Niestety, nie żyją
  3. Trójmiasto: Nagrali jak ksiądz masturbuje się w pociągu. Doszedł w sutannę
źródło: interia.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News