HAŃBA! Twórcy Klanu obrzydliwie pogrążyli Kotulankę

HAŃBA! Twórcy Klanu obrzydliwie pogrążyli Kotulankę

Tragiczna śmierć Agnieszki Kotulanki wstrząsnęła opinią publiczną. Szczególnie zasmucające okazały się oczywiście jej szczegóły, związane z alkoholizmem aktorki. Warto przypomnieć, jak na pogłębienie pogrążenie aktorki wpłynął prawdopodobnie popularny "Klan".

Odejście Kotulanki załamało bliskich artystki oraz jej wiernych fanów. Życiorys ulubienicy widzów nie jest oczywiście łatwą, usłaną różami historią.

"Klan": trudne rozstanie

Jak od miesięcy informowały media, Kotulanka zmagała się z uzależnieniem od alkoholu. Nie potrafiła poradzić sobie z problemem, który znacząco wpłynął na zakończenie jej kariery w "Klanie". ZOBACZ TAKŻE: Wzruszający wpis serialowej córki. Żegna Kotulankę w niezwykły sposób Co ciekawe, aktorka miała bowiem początkowo otrzymać czas na uporządkowanie prywatnych spraw, przez co jej bohaterka została wysłana poza granice kraju. Ostatecznie artystka nie zerwała jednak z nałogiem, przez co straciła posadę.

Kotulanka załamała się jeszcze bardziej

Kiedy ostatecznie zakończyła pracę, jej problemy miały się dodatkowo pogłębić. Utrata roli niezwykle ją załamała. Był to dla niej cios, którego nie mogła znieść. Niestety nikt nie przyszedł jej w porę z pomocą. Ostatecznie aktorka odeszła 20 lutego w wieku 61 lat. ZOBACZ TAKŻE: Media to przemilczały. Niespodziewana postać na pogrzebie Kotulanki
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News