Koszmarna śmierć kultowej bohaterki Klanu! Fani serialu załamani
Redaktor - 29 Listopada 2018

Koszmarna śmierć kultowej bohaterki Klanu! Fani serialu załamani

Klan już od 21 lat cieszy oko najbardziej oddanych miłośników telenowel. Producenci liczącego niemal 3,4 tys. odcinków serialu doszli do wniosku, że muszą jakoś urozmaicić scenariusz i historię bohaterów, dlatego dodali do niej kolejną tragiczną śmierć. Odejdzie jedna z ikon produkcji.

Klan to jedna z najdłuższych produkcji w historii polskiej telewizji. Cały czas rozwijający się serial nie przestaje zaskakiwać, choć czasem popada w monotonię. Tym razem widzom ciśnienie podniesie kolejna śmierć. W ciągu 21 lat saga o klanie Lubiczów straciła kilka popularnych postaci. 6 lat temu w wyniku przepychanki z przestępcą zmarł Ryszard Lubicz, ojciec popularnego Maćka. Dwa lata później zmarła Krystyna Lubicz, jego szwagierka (w tym roku zmarła także Agnieszka Kotulanka, która ją odgrywała). Teraz miłośnicy serii doznają kolejnego szoku związanego z makabryczną śmiercią bohaterki. Śmierć poniesie siostra Ryszarda, Dorota. Kobieta umrze za granicą w naprawdę strasznych okolicznościach.

Klan: śmierć kolejnej bohaterki

Dorota Lubicz, zakonnica grana prze Agnieszkę Wosińską, od dłuższego czasu nie pojawia się na ekranie. W końcu scenarzyści postanowili się jej po prostu pozbyć i zrobią to z przytupem. Jak donosi "Gala", nieobecna z powodu swojej misji w Afryce Dorota umrze na Czarnym Lądzie z rąk islamskich terrorystów, którzy zaatakują miejsce, w którym będzie przebywała. Niestety fundusz Telewizji Polskiej nie pozwala na nakręcenie profesjonalnej sceny batalistycznej, więc tragedię trzeba będzie sobie po prostu wyobrazić.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
"M jak miłość" pożegnało aktorów."M jak miłość" pożegnało wielu świetnych aktorów. Będziemy za nimi tęsknićCzytaj dalej
Smutna, tragiczna i bolesna wiadomość dotrze do domostwa Lubiczów za pośrednictwem tajemniczego detektywa, który posiada ją z niewiadomego źródła. Być może w następnych odcinkach sprawa bardziej się wyjaśni, a doniesienia potwierdzi jakiś dostojnik kościelny.

Fani w żałobie

Tak straszliwa i męczeńska śmierć podczas niesienia wiary w Jezusa Chrystusa musi zasmucić oddanych widzów jednego z najważniejszych telewizyjnych widowisk TVP. Dramaturgii dodaje fakt, że zgon nastąpił od kul lub maczet napastników, a ciało może nigdy nie powrócić do umiłowanej ojczyzny.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Samobójstwo rozbiło Barwy szczęścia. Wszyscy są załamani
  2. Zszokowała występem w TVN. Wielka tragedia, ukochany zginął na jej oczach
  3. Dziennikarza TVP aż zamurowało! Piotr Żyła dał popis w swoim stylu
  4. Znaki zodiaku i ich NAJWIĘKSZE zalety. Jakie ma twój?
  5. Ile zarabia Doda? Zarobki i majątek Dody to kosmos
ZAMIANA
Popioły10 tajnych stowarzyszeń, które rządzą światemCzytaj dalej
źródło: pudelek.pl
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News