klan(1)
screen youtube.com
Karol Zaborowski - 22 Grudnia 2018

Koszmar gwiazdy Klanu przed świętami. Śmierć odebrała jej wszystko

"Klan" na swoim koncie ma już ponad 3000 odcinków. Przez ten czas w serialu pojawiło się wiele nowych postaci. Jednak niektóre z nich zapadły w pamięć fanów najbardziej. Teraz jedna z gwiazd serialu przeżywa prawdziwą tragedię w swoim życiu.

"Klan" jest jednym z najpopularniejszych polskich seriali i flagową produkcją stacji TVP. Przez te wszystkie lata emisji widzowie bardzo mocno zżyli się z wieloma postaciami, a niektóre z nich stały się wręcz ikoniczne. Jedną z nich jest bez wątpienia Czesia, w którą wciela się Anna Powierza. Aktorkę tuż przed świętami spotkała prawdziwa tragedia, którą podzieliła się ze wszystkimi.

Gwiazda serialu "Klan" nie może się pozbierać

Święta to okres, który chcemy spędzać wśród swoich najbliższych i rodziny. Niestety niektóre osoby nie mają takiego szczęścia. Śmierć członka rodziny zawsze jest niewyobrażalną tragedią, która potrafi całkowicie wybić człowieka z rytmu. Każdy z nas przez to przeszedł i w końcu musiał wrócić do normalnego życia, jednak nie jest to takie łatwe. Anna Powierza poprzez swoje media społecznościowe, podzieliła się ze wszystkimi śmiercią swojej ukochanej mamy. Aktorka we wpisie dzieli się swoimi odczuciami oraz prosi fanów o modlitwę. Cała publikacja jest naprawdę długa, ale mimo to w jednym z ostatnich wywiadów postanowiła wytłumaczyć, dlaczego podjęła taką, a nie inną decyzję. Powierza nie ukrywa, że taka forma poinformowania wszystkich o tragedii, która ją spotkała, była dla niej najłatwiejsza, a przede wszystkim najmniej bolesna. W swojej wypowiedzi wskazuje na to, że przecież wszyscy teraz mamy media społecznościowe i zamieszczenie takiego postu załatwią całą sprawę, jeżeli chodzi o informowanie rodziny.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Zmarli w 2018 rokuKora i inni, których pożegnaliśmy w 2018. Pozostaną w naszych sercach!Czytaj dalej
Dawniej musiałaby dzwonić do wszystkich bliskich osób i mówić raz za razem o tym, co się stało. Przez to ciągle wracałaby myślami do śmierci mamy, a to powodowałoby jeszcze większy ból. Ciężko sobie nawet wyobrazić, przez co teraz przechodzi aktorka. Straciła jedną z najważniejszych osób w swoim życiu w momencie, gdy wszyscy cieszą się z rodzinnie spędzonego czasu.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Meghan Markle i księżna Kate się nienawidzą? Wreszcie wiadomo, o co poszło
  2. Przeczuwał to. Ostatnie chwile Krzysztofa Komedy przed śmiercią
  3. Gdzie mieszka Anna Lewandowska? Wiele osób naprawdę mocno się dziwi
  4. Ile lat ma Katarzyna Dowbor? Gdy internauci to odkryli, złapali się za głowy
  5. Ma 80 lat. Mieszkała w starym zniszczonym szałasie. W ciągu 6 dni odmienili jej życie
Horoskop miłosny na 2019 rokHoroskop miłosny 2019: Jakie uniesienia Cię czekają? Gwiazdy zaskakują!Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News