Kaja Paschalska pręży się w skąpym bikini. Nie jest już grzeczną, małą Olą Lubicz, którą pamiętamy z Klanu

Kaja Paschalska pręży się w skąpym bikini. Nie jest już grzeczną, małą Olą Lubicz, którą pamiętamy z Klanu Źródło: Fot. Instagram/Klan

"Klan" przez lata budował jej popularność oraz sławę. Za rolę Oli Lubicz Kaję Paschalską pokochały miliony, przez lata jednak zmieniła się nie do poznania. Już nie jest małą dziewczynką z telewizji i właśnie zaskoczyła fanów zdjęciem, na którym pręży się w skąpym bikini.

"Klan" przez lata wypracował sobie opinię jednego z najpopularniejszych polskich seriali. Dzięki niemu TVP cieszyć się może ogromnymi zyskami. Jedną z najbardziej lubianych bohaterek serialu jest Ola Lubicz, która przez lata zachwycała wszystkich niewinnością i szczerością.

Teraz jednak wszystko się zmieniło, a Kaja Paschalska już nie jest tak grzeczna i idealna, jak zapamiętaliśmy ją z ekranów. Gwiazda serialu "Klan" właśnie pochwaliła się niewiarygodnym zdjęciem z wakacji, na którym pręży się przed fanami w skąpym bikini. Internauci nie kryją swojego zachwytu jej figurą. 

Gwiazda serialu "Klan" zachwyca fanów zdjęciem w skąpym bikini

Współczesne gwiazdy dbają o to, by fani mieli z nimi bezustanny kontakt. Doskonale sprawdzają się w tym celu media społecznościowe, a szczególnie Instagram. Wiele czasu poświęca mu również Kaja Paschalska, raz po raz zamieszczając tam zdjęcia dotyczące zarówno swojego życia prywatnego, jak i kariery zawodowej. Podobnie stało się i tym razem, gdy gwiazda serialu "Klan" wybrała się na egzotyczne wakacje. 

Jak podają media, celebrytka przygotowuje się do nagrania duetu ze swoim partnerem Tomaszem Lewandowskim, lecz przed tym jeszcze postanowiła chwilę odpocząć. Wyjechała na wakacje na Półwysep Arabski do Omanu, skąd oczywiście musiała natychmiast zamieścić zdjęcie, które obejrzeć możecie poniżej. Pręży się na nim w skąpym bikini i zupełnie nie przypomina już grzecznej Oli Lubicz, którą pokochały miliony Polaków. Od swojego debiutu na ekranie wyrosła na piękną kobietę, która swoją figurą z pewnością zawróciłaby w głowie niejednemu mężczyźnie. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Internauci nie kryją zachwytu

Opublikowana fotografia spodobała się zwłaszcza męskiej części internautów. Zdjęcie natychmiast zasypała cała lawina serduszek, nie zabrakło również wielu pozytywnych komentarzy. Fani prześcigali się w prawieniu komplementów dotyczących zarówno samej gwiazdy, jak i jej boskiej sylwetki, nad którą w ostatnim czasie ewidentnie ostatnio sporo pracowała. 

- Wyglądasz po prostu bosko! A ta figura, jak marzenie - pisze zachwycony internauta. 

- Wow! Ale piękna kobieta, szok. Pozdrawiam! - dodaje kolejny. 

- Prześlicznie wyglądasz, widać, że wakacje ci służą. Oby tak dalej - czytamy pod wpisem. 

Fot. Instagram/Kaja Paschalska

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Przygotujcie chusteczki! Pies podszedł do kocicy i jej kociąt. To, co stało się po chwili, rozłoży was na łopatki!
  2. To była wielka TRAUMA Marty Kaczyńskiej. Tak obrzydliwego żartu się nie spodziewała
  3. Kurdej-Szatan przed rolą życia ma wątpliwości. "Nie wiem, czy podołałabym temu"
  4. Adamowicz odpowiedziała Pawłowicz. Boniek: "Nokaut"
  5. Markle urodzi w Wielkanoc? Elżbieta II byłaby wniebowzięta z jednego powodu
  6. Wycieńczony i przerażony pies na morzu. Płynął 220 km od brzegu

Źródło: Pomponik

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News