depresja(1)
fot. pixabay.com
Karol Zaborowski - 14 Grudnia 2018

Ulubiona aktorka Polaków przeszła przez piekło. Problemy psychiczne i finansowe w tle

"Klan" to bez wątpienia jeden z najbardziej rozpoznawalnych seriali stacji TVP. W obsadzie tej produkcji było lub jest wiele gwiazd, znanych każdemu. Jednak nie wszyscy zdają sobie sprawy z tego, z jakimi problemami muszą się one czasem zmagać.

"Klan" na ekranach naszych telewizorów gości już od ponad 20 lat i przez ten czas w obsadzie serialu pojawiło się wiele nowych twarzy, a niektóre kultowe postacie niestety odeszły. Bez wątpienia jedną z największych gwiazd tej produkcji była Jolanta Fraszyńska, które zagrała również w wielu innych produkcjach takich jak "Na dobre i na złe" i "M jak miłość". Teraz możemy zobaczyć ją w serialu "Leśniczówka". Jednak nie każdy sobie zdaje sprawy, przez jaki koszmar przeszła ta kobieta.

Gwiazda serialu "Klan" o swoim koszmarze

Fraszyńska bez dwóch zdań nie może narzekać na brak pracy, ponieważ lista jej ról nie zamyka się tylko na występach w "M jak miłość", czy "Na dobre i na złe". Aktorka wcieliła się w dziesiątki postaci. Jednak tak wymagający tryb życia musiał w końcu się na niej odbić. Co więcej, Fraszyńska przez całe lata nie mogła się pochwalić udanym życiem uczuciowym, co tylko jeszcze bardziej nakręcało spiralę nieszczęścia w jej życiu. To wszystko doprowadziło w końcu do tego, że aktorka zachorowała na depresję oraz nerwicę. Gwiazda początkowo nie zwracała uwagi na objawy, uważając, że jest to rezultat przemęczenia. Jednak w końcu musiała przyznać przed samą sobą, że potrzebuje pomocy. Niestety nie była to jedyna nieprzyjemna sytuacja w jej życiu. Aktorka padła ofiarą oszustwa i przez to straciła prawie cały swój majątek.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Małgorzata PieńkowskaM jak miłość: Straszne choroby stanęły na drodze tych gwiazd. Życiowe tragedie aktorówCzytaj dalej
Fraszyńska zainwestowała w obrazy z galerii, która okazała się niczym innym jak piramidą finansową, porównywaną przez niektórych nawet do Amber Gold. Na szczęście celebrytka donosi, że jej życie zmierza ku lepszemu, ale nadal musi się bardzo pilnować, aby demony poprzednich lat nie wróciły ponownie. Najważniejsze, że ma wokół ludzi, na których zawsze może liczyć.ZOBACZ TAKŻE:
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News