„Klan” od lat towarzyszy milionom telewidzów, którzy pasjonują się losami rodziny Lubiczów. Serial wypromował wielu aktorów zaliczanych obecnie do czołówki polskiej telewizji. W tym gronie znalazły się również dziecięce gwiazdy, które po latach zmieniły się nie do poznania.

„Klan” emitowany jest w TVP nieprzerwanie od 1997. Przez ponad 20 lat Polacy zdążyli zżyć się z rodziną Lubiczów obserwując ich wzloty i upadki. Telewidzowie śledzili też rozwój wielu karier aktorskich zapoczątkowanych w hitowej produkcji telewizji publicznej. Po latach aż trudno uwierzyć, jak zmieniły się niektóre gwiazdy serialu.

„Klan”: dziecięca gwiazda przeszła totalną zmianę

Dla miłośników serialu bez wątpienia jedną z najbardziej charakterystycznych postaci jest Bożenka. Córka Ryśka i Grażynki jest w „Klanie” od samego początku i w miarę upływu lat telewidzowie mogli obserwować, jak z małej dziewczynki przeistacza się w dojrzałą kobietę. Naturalnie z tą rolą kojarzona jest Agnieszka Kaczorowska. Jednak to nie ona była pierwszą aktorką wcielającą się w tę rolę.

Przed dwa pierwsze lata serialu Bożenkę odgrywała Olivia Sivelli. Dziewczynka równocześnie z występami w „Klanie” podejmowała inne zlecenia aktorskie. Pojawiała się w produkcjach Teatru Telewizji, a nawet wystąpiła w reklamie margaryny. Jednak po dwóch latach zdecydowała się zakończyć swoją pracę aktorską, a w serialu zastąpiła ją dobrze znana Agnieszka Kaczorowska.

Obecnie była aktorka mieszka w Wielkiej Brytanii. Udało jej się skończyć studia w Liverpoolu, po czym przeniosła się do Londynu, gdzie kontynuuje edukację i pracuje w pogotowiu. Po pracy stara się piąć po szczeblach kariery w modelingu.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kiedyś wielkie gwiazdy telewizji, a dziś? [ZDJĘCIA]

Angnieszka Kaczorowska za Olivię Sivelli

Olivia Sivelli jako pierwsza Bożenka musiała odgrywać bardzo trudne sceny. Jej postać początkowo zamieszkiwała w domu dziecka. Telewidzowie wręcz pokochali to, jak mała aktorka wczuwała się w role. Po jej rezygnacji producenci serialu musieli znaleźć dla niej godną zastępczynię.

W tym momencie do świata serialu weszła Agnieszka Kaczorowska. Jej z goła inny styl aktorski nie do końca spodobał się publiczności, która jednak po wielu latach przyzwyczaiła się do nowej aktorki, czasami wręcz zapominając o jej poprzedniczce.

Agnieszka Kaczorowska zadebiutowała na srebrnym ekranie w 1999 roku w wieku 7 lat. Równocześnie zaczęła trenować taniec towarzyski, który stał się jej drugą życiową pasją. Specjalizuje się w tańcu latynoamerykańskim i standardowym i może się poszczycić najwyższą kategorią taneczną w obydwu kategoriach. Udało jej się nawet wywalczyć młodzieżowe mistrzostwo Polski, trzecie miejsce w mistrzostwach Europy i pierwsze miejsce w mistrzostwach świata.

 

olivia sivelli
facebook.com/olivia.sivelli
olivia sivelli
facebook.com/olivia.sivelli

ZOBACZ TAKŻE

  1. Mocne starcie w Dzień Dobry TVN! Ostra wymiana zdań 
  2. Lewandowska na liście najbogatszych. Wiadomo ile ma pieniędzy 
  3. Popek w zupełnie nowej roli. „Zakonserwowali” go 

Nikt nie wiedział tego o Martyniuku. Tajemnice, które ukrywał latami

Zobacz również