Gwiazda odejdzie z Klanu? Nie będzie mogła już tyle grać

Gwiazda odejdzie z Klanu? Nie będzie mogła już tyle grać Źródło: screen/youtube/TVP VOD

"Klan" to czołowa produkcja Telewizji Polskiej, która przez wszystkie lata emisji przekonała do siebie miliony widzów. W ostatnim czasie jednak popularność serialu znacząco spadła, a teraz pojawiła się kolejna wstrząsająca informacja. Czy uwielbiana gwiazda zrezygnuje z pracy na planie i po wielu latach opuści "Klan"? 

"Klan" poszczycić się może tytułem najdłuższego pod względem lat nieprzerwanej emisji i liczby odcinków, serialem produkcji polskiej. Czyni to z niego format kultowy i jeden z najbardziej rozpoznawalnych w polskiej telewizji. W ostatnim czasie jednak jego popularność nieco podupadła, twórcy bezustannie więc zastanawiają się, co zrobić, by taki stan rzeczy zmienić. Niespodziewanie pojawiły się kolejne głosy, po których produkcja TVP może znaleźć się w jeszcze gorszej sytuacji. Ulubiona postać serialu "Klan" już wkrótce może nie mieć wystarczająco czasu, przez co konieczne będzie odejście z obsady.

Agnieszka Kaczorowska odejdzie z serialu "Klan"?

Agnieszka Kaczorowska wcielająca się w uwielbianą postać Bożenki w ostatnim czasie wzbudza wiele kontrowersji w świecie polskiego show-biznesu i mediów. Teraz pojawiły się kolejne niespodziewane plotki w jej sprawie. W związku z niedawnym ogłoszeniem, iż spodziewa się dziecka, media spekulują nad jej rezygnacją z roli w serialu "Klan". Na szczęście aktorka uspokaja, deklarując, że będzie się starała aktywnie występować i zajmować swoją szkołą tańca najdłużej, jak będzie to możliwe. - Jeśli będę w stanie "skakać" z uczniami w swojej szkole tańca, to będę pracować. Niestety, jako właścicielka szkoły nie mogę pozwolić sobie na L4, jak wiele moich koleżanek. Podobnie z serialem: nie wiem jeszcze, jak produkcja "Klanu" rozpisze scenariusz i czy moja serialowa bohaterka również będzie w ciąży - mówiła w rozmowie z "Plejadą". Mimo wszystko trzeba się spodziewać, że na planie gościć będzie zdecydowanie rzadziej, a zaraz po porodzie z pewnością na chwilę wstrzyma się od występów przed kamerami. Fani więc muszą wykazać się wyjątkową cierpliwością i empatią.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Ogromne kontrowersje związane z Kaczorowską

Gwiazda serialu "Klan" była również uwielbianą tancerką w kultowym programie telewizji Polsat - "Taniec z gwiazdami". Często ciężko było określić, czy traktować ją bardziej jak profesjonalnego trenera, czy może jednak celebrytkę. Wraz z partnerami znajdywała się w czołówce, a 16. edycję nawet wygrała wraz z Krzysztofem Wieszczkiem. Niedawno w mediach pojawiła się zaskakująca informacja. Kaczorowska zakończyła swoją współpracę z tanecznym show, a wszystko przez to, że na oczach tysięcy Polaków zaczęła promować swoją szkołę tańca, bez ustalenia tego wcześniej ze stacją. ZOBACZ TAKŻE: 
  1. Aktorka filmu, który Polacy oglądali w Nowy Rok na TVP umiera? Wstrząsające informacje
  2. Babcia synowej Martyniuka przerywa milczenie. Jest zdruzgotana
  3. Gigantyczna wpadka TVP na Facebooku! Zapomnieli się wylogować
  4. Przepowiednie na 2019. Najgorsze dopiero przed nami?
  5. Gdzie mieszka Kuba Wojewódzki? Gwiazdor ma piękne apartamenty
Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu