Klan znowu szokuje. Jedna z byłych gwiazd popularnej opery mydlanej TVP po wielu latach znów pojawiła się na czerwonym dywanie i postanowiła zabłysnąć w social-mediach. Czyżby jej obecność na jednym z warszawskich przyjęć zwiastowała powrót gwiazdy do świata show-biznesu?

Klan to niewątpliwie jedna z ikon polskiej telewizji publicznej. Serial, który emitowany jest nieprzerwanie od ponad 20 lat, wypromował wiele ikon polskiego show-biznesu, a także sprawił, że tysiące Polaków codziennie zasiada przed telewizorem w celu śledzenia losu swoich ulubieńców.

Jak się okazuje, jedna z dawno niewidzianych postaci serialu postanowiła pojawić się na jednej z gal, a także opublikowała kontrowersyjną i dającą wiele mówiącą fotografię. Czy oznacza to powrót aktorki do telewizji?

Klan. Gwiazda wraca po latach.

Gwiazdą, o której mowa jest Dorota Naruszkiewicz. Kobieta przez lata była jedną z czołowych twarzy polskiej telenoweli. W serialu wcielała się w rolę Beaty Boreckiej. Na ekranach telewizji publicznej gościła od 1997 do 2011 roku. Z racji zmęczenia rolą i brakiem innych perspektyw kobieta postanowiła zakończyć przygodę z operą mydlaną, wydając w tej sprawie specjalne oświadczenie.

– Dzięki wiernym widzom tego serialu spędziłam na planie „Klanu” prawie 14 lat. Za co im z całego serca dziękuję. Mam nadzieję, że realizując swoje kolejne plany zawodowe, nie zawiodę ich także – powiedziała Naruszkiewicz po odejściu z serialu.

Po zrezygnowaniu z Klanu gwiazda zaczęła skupiać się na projektach teatralnych i rolach epizodycznych na antenie TVP. Ostatnim występem kobiety jest ten z Ojca Mateusza z 2014 roku, gdzie wcieliła się w jedną z bohaterek serialu. Po tym wszystkim kobieta zniknęła z oczu obserwatorów i fanów. Przez lata nie było wiadomo, czym właściwie obecnie zajmuje się artystka. Jak widać na zamieszczonej przez nią ostatnio fotografii, prezentuje się tak dobrze, jak na początku przygody z Klanem.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Gwiazdy, które zmieniły się nie do poznania [ZDJĘCIA]

Kontrowersyjne zdjęcie Naruszkiewicz

Po swojej zaskakującej obecności na gali Thecadess w Warszawie, gwiazda tak jak przed laty znalazła się na językach obserwatorów show-biznesu. Tak dawno niewidziana aktorka wzbudziła wielkie zainteresowanie portali plotkarskich. Pudelek zasugerował, że „47-letnia gwiazda sama zatrzymała proces starzenia się, zamykając za sobą drzwi w gabinecie medycyny estetycznej”.

Aktorka postanowiła więc zripostować sytuację, za pomocą fotografii na swoich social mediach.

– Popularny piesek napisał: …poświęcała się życiu rodzinnemu i zgłębianiu pasji do medycyny estetycznej. Śpieszę pokazać efekty tej pasji – napisała w opisie swojego zdjęcia kobieta.

Fani zachwyceni byli wielkim dystansem do plotek, które dotykają kobiety oraz życzyli jej powodzenia w dalszej karierze aktorskiej.

klan
fot.instagram.com
  1. Wygląd grobu Kory po 1 listopada przyprawia o zawrót głowy! Zdumiewające
  2. „Spójrz w lustro, halloween już się skończyło!”. Bulwersujący atak na gwiazdę Polsatu
  3. Widok rozrywający serce. Tak teraz wygląda grób „babki” z „Kiepskich”
  4. Znaki zodiaku i ich weekendowe zwyczaje. Cała prawda
  5. Zamykają je żywcem w „grobach”. Potem wszyscy je ze smakiem jemy

10 sławnych Polek, które związały się z obcokrajowcami [ZDJĘCIA]