Dramat na planie Klanu. Główna postać jest na dnie

Dramat na planie Klanu. Główna postać jest na dnie

Klan jest serialem, który na ogół stara się wpajać ludziom pozytywne wzorce i napawać ich optymizmem. Niestety, ostatnio twórcy nie unikają trudnych tematów. Rozstania, choroby, problemy - to wszystko pojawia się w formacie. Najgorsze, że główna postać również jest już na emocjonalnym dnie. 

Klan zdecydowanie pozostaje jednym z najbardziej znanych i lubianych seriali TVP. Popularny format nie unika ostatnimi czasy tematów ważnych i trudnych. Gówna postać - Grażynka, która przeżyła już takie tragedie jak np. śmierć męża, wpadnie w depresję. Wszystko dlatego, że trójka jej dzieci wyfrunie już z gniazda. Grażynka pogodziła się co prawda z tym, że najstarsza córka - Bożenka, już założyła swoją rodzinę, ale odejście jej dwójki młodszych dzieci całkowicie ją zszokuje.

Klan: Grażynka się załamie

Maciek i Kasia wyprowadzą się z domu, a Grażyna przejdzie załamanie, nie mogąc pogodzić się z tym, że jej dzieci dorosły. Kobieta poczuje, że nie jest już nikomu potrzebna i nawet jej mąż, Leopold, nie będzie w stanie jej pomóc. - Muszę się do tego przyzwyczaić, że dzieci są już dorosłe i zaczynają własne życie – stwierdzi postać w „Klanie". To wszystko dlatego, że Maciej zdecyduje zamieszkać się z teściową, a Kasia poinformuje matkę, że zrezygnowała ze studiów w Warszawie i przenosi się na stałe do Trójmiasta. – Nie będę cię zatrzymywała. Próbowałam trzy lata temu, kiedy chciałaś iść do liceum w Gdańsku, ale teraz jesteś dorosła i podejmujesz samodzielne decyzje. Rozumiem to – powie Grażynka przez łzy. Myślicie, że się pozbiera? Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Polityk PiS potrącił nastolatka! Nie straci mandatu
  2. „Andrzej Duda żebrał”. B. minister upokorzył prezydenta na oczach milionów
  3. Dokument, który ujawnia ciemne kulisy TVP. Kurski w panice
  4. Kaczyński go rozszarpie! Terleckiemu coś się „wymsknęło”
  5. Co jest nie tak z tym psem?! Przerażające zdjęcie
Źródło: fakt.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News