asd
Fot. Instagram/Klan
Patryk Korzec - 24 Grudnia 2018

Fani Klanu nie mogą uwierzyć. Czekali na to od dawna!

"Klan" to czołowy serial Telewizji Polskiej, który przez lata swojej emisji na stałe wpisał się do rozkładu dnia tysięcy Polaków. Twórcy wciąż nie przestają zaskakiwać i dbają o to, by nie zanudzić widzów, a teraz w końcu stać się ma coś niewiarygodnego. Wszyscy czekali na to od dawna, a teraz marzenia się spełniły.  

"Klan" emitowany jest przez TVP już od 1997 roku, przez co oficjalnie uznaje się go za najdłuższy pod względem lat nieprzerwanej emisji i liczny odcinków serial polskiej produkcji. Przez wszystkie te lata przekonał do siebie miliony Polaków, a nieprzerwane zainteresowanie jest spektakularnym sukcesem. Twórcy raz po raz stają przed poważnym wyzwaniem - muszą szczególnie dbać o to, by nie zanudzić wiernych widzów. Tym razem nastąpił w tej kwestii przełom - w końcu na ekranach dojdzie do sytuacji, na którą tysiące Polaków czekają już od dawna. Aż ciężko uwierzyć w to, że twórcy dali się przekonać i spełnili marzenie fanów.

Ostra zabawa i ciężkie powrót

Wszyscy widzowie od dawna marzą o tym, by Beata oraz Piotr związali się ze sobą oficjalnie na zawsze, jednak ich losy były wyjątkowo burzliwe i skomplikowane. W końcu teraz dojść ma do przełomowego momentu - para stanie na ślubnym kobiercu, jednak nie obejdzie się tradycyjnie bez kontrowersji. Rafalski przed samym ślubem postanowi ostro zabalować z Jerzym oraz Michałem. Ich stan nie będzie najlepszy, a wizerunek następnego dnia pozostawi wiele do życzenia. - Wyglądasz jak siedem nieszczęść - zdenerwuje się na niego ukochana. - Piliśmy za nasze szczęście... Twoje i moje! Zaraz wezmę zimny prysznic i będę wyglądał jak młody bóg - niezdarnie tłumaczył się będzie mężczyzna.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
Andrzej GrabowskiPolsat: Groźne wypadki gwiazd stacji. Prawdziwe dramaty na drogachCzytaj dalej

Fani serialu "Klan" w końcu się doczekali. Stanęli na ślubnym kobiercu

Ostatecznie jednak szczęście z wizji wspólnego życia wygra i para z radością postanowi oficjalnie złączyć się węzłem małżeńskim. Uroczystość odbyć się ma w restauracji Moniki, która jest tym faktem niezwykle podekscytowana. Kobieta nie może uwierzyć, że jej siostrzenica w końcu zdecyduje się wziąć ślub i zorganizować wesele, zwłaszcza że odbyć się ono ma w jej restauracji. - Chcą, by wszystko było idealnie - będzie deklarować Feliksowi. Ostatecznie rzeczywiście tak się stanie - zachwyceni będą zarówno liczni goście, jak i małżonkowie, którzy nie będą mogli się nacieszyć całą sytuacją oraz wizją dalszego, wspólnego życia.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Janowski ujawnia kulisy programu Jaka to melodia. „Żal mi ludzi”
  2. Tomasz Kammel pożałuje tego rozstania?! Jego była wygląda teraz jak milion dolarów
  3. Tomasz Karolak będzie wściekły! Roznegliżowane zdjęcie jego dziewczyny może zobaczyć każdy
  4. Dorota Szelągowska z partnerem. Fani osłupieli widząc kim on jest
  5. Ile zarabia Małgorzata Foremniak? Zarobki ma bajeczne
Dziecko RossmannaRossmann powinien to nagłaśniać! Kosmetyki niebezpieczne dla dzieci w sprzedażyCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News