Dramat w życiu aktora "Klanu". Zmarła mu żona, teraz musi walczyć z jej rodziną

Dramat w życiu aktora "Klanu". Zmarła mu żona, teraz musi walczyć z jej rodziną Źródło: screen vod.pl

"Klan" jest jednym z najdłużej emitowanych serialów w Polsce, a jeden z aktorów w nich grających przeszedł przez prawdziwy dramat. Teraz pozostaje w konflikcie z rodziną swojej żony, co tylko dokłada całej sytuacji dramatyzmu.

"Klan" przez lata swojej emisji wielokrotnie zmieniał obsadę, jednak wielu aktorów, którzy w nim występują, są związani z tą produkcją od lat. Tak jest również w przypadku Jacka Borkowskiego, który wciela się w postać psychologa Piotra Rafalskiego. Aktor przeszedł w swoim życiu przez prawdziwy dramat, a śmierć ukochanej żony nie była końcem nieprzyjemnych sytuacji.

Gwiazdor serialu "Klan" pokłócony z rodziną zmarłej żony

Konflikt pomiędzy Borkowskim, a rodziną jego żony rozpoczął się po jej śmierci. Przede wszystkim aktor uniemożliwił babci oraz cioci swoich dzieci widywanie się z nimi, jako że sprawuje nad nimi pełną opiekę rodzicielską. Co więcej, siostra zmarłej Magdaleny Gotowieckiej została przez niego nazwana złodziejką, po tym, jak kobieta na prośbę swojej siostry zabrała z jej domu biżuterię.

Adrianna Gotowiecka twierdzi, że decyzja jej siostry była podyktowana faktem, że Borkowski miał poważne długi, a komornik rozpoczynający sprawę windykacyjną mógłby ją zająć, a te przedmioty stanowią ostatnie pamiątki dla dzieci aktora.

Cała sytuacja jeszcze bardziej zaogniła konflikt pomiędzy gwiazdorem i rodziną Gotowieckich. Jednak nie był to wcale ostatni rozdział tej historii. Wszystko dlatego, że była teściowa aktora, chce, aby ten spłacić pożyczkę, którą seniorka wzięła za namową swojej zmarłej córki. Kiedy Magdalena Gotowiecka zmarła z powodu białaczki, jej mama musiała na siebie przejąć spłatę całego zadłużenia.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jednak teraz kobieta chce, aby to właśnie Borkowski spłacił dług w wysokości 30 tysięcy złotych. Barbara Gotowiecka ma nadzieję, że otrzyma swoje pieniądze z majątku, który odziedziczyły jej wnuki lub spłaci to sam Borkowski. Chociaż patrząc na kondycję ich więzi rodzinnych, raczej ciężko na to liczyć.

Wszystko więcej wskazuje, że rozwiązanie tego sporu należeć będzie do woli sędziego. Sam Borkowski uważa, że sytuacja pomiędzy nim i rodziną małżonki jest już nie do odratowania. Co więcej, dzieci aktora, mają mieć żal do swojej ciotki oraz babci za to, co zrobiły.

 - Jak po takich przejściach dzieci mają w ogóle mieć ochotę na rozmowę z babcią i ciotką? One do końca będą pamiętać, to, co się wydarzyło - mówił aktor.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. 102-letnia polska aktorka zmarła i zostawiła ogromny majątek. Kwota wbije was w fotel. Taka fortuna to marzenie każdego Polaka!
  2. Tragedia w rodzinie gwiazdy TVP! Straszna choroba zaatakowała jej matkę. Choruje na nią 20 milionów Polaków
  3. Ogromna eksplozja bomby ukrytej w ziemniakach. Nie żyje co najmniej 16 osób, dziesiątki rannych
  4. Wstrząsające wyznanie Wiśniewskiego: "Mój syn zobaczył mnie pijanego leżącego w spaghetti"
  5. Są wyniki badań toksykologicznych zmarłej prezenterki TVP. Została otruta?!
  6. Anna Mucha pokazała swoje dwa duże wdzięki na imprezie. Zdjęcia wylądowały w sieci

 

źródło: WP

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News