Szaleństwa kultowej gwiazdy Klanu odebrały nam mowę!

Szaleństwa kultowej gwiazdy Klanu odebrały nam mowę! Źródło: Fot. Instagram/klanlubiczow

"Klan" to bez wątpienia jeden z kultowych polskich seriali, który już od wielu lat z zainteresowaniem oglądany jest przez miliony Polaków. Ludzi nie mniej niż produkcyjni bohaterowie, ciekawią również sami wcielający się w nich aktorzy. Teraz okazuje się, że jedna z ulubionych gwiazd zdecydowała się na coś zaskakującego. 

"Klan" emitowany jest przez TVP już od 22 lat i trzeba przyznać, że wciąż cieszy się ogromnym uznaniem i zainteresowaniem Polaków. Choć w ostatnim czasie wyniki oglądalności już nie są tak dobre, jak jeszcze kilka lat temu, to mimo wszystko wciąż robią wrażenie, a Polacy zżyli się już ze swoimi ulubionymi bohaterami. Nie mniejszym zainteresowaniem cieszą się również sami aktorzy, których życie prywatne obserwują miliony Polaków. Teraz hitem jest niezwykłe szaleństwo jednej z ulubionych gwiazd serialu "Klan", którego z pewnością pozazdrościć jej może wielu z nas.

Gwiazda serialu "Klan" inaczej rozumie zimowe szaleństwo

Większość z nas w czasie zimy cieszy się białym puchem, ubiera skafandry i rusza na stoki, by jak najlepiej spożytkować ten krótki czas, gdy można wyszaleć się na nartach czy sankach. Niektórzy jednak za wszelką cenę chcą uciec przed zimnem i tak właśnie zrobić postanowiła gwiazda serialu "Klan", Dorota Naruszewicz. Ta wcielająca się przez wiele lat w uwielbianą Beatę kobieta, postanowiła spędzić święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok wraz z rodziną na Florydzie. Szaleje tam na plażach i w wodzie z deską, w bikini, uśmiechnięta i wyraźnie szczęśliwa. Zapewne wielu z nas może jej pozazdrościć tak długiego urlopu w USA i ominięciu mroźnego czasu w Polsce.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dlaczego Dorota Naruszewicz odeszła z "Klanu"?

Dorota Naruszewicz wcielając się w postać Beaty Boreckiej, przez lata zdobyła serca milionów Polaków. Przez 14 lat na planie przyzwyczaiła do swojej osoby wszystkich widzów, a decyzja o jej odejściu z produkcji była ogromnym szokiem. - Nie ma w tym żadnej sensacji. 14 lat to jest bardzo dużo, a i postać mi się znudziła. Straciłam do niej serce oraz zamiłowanie i właściwie przez długi już czas trzymały mnie na planie przyjaźnie. Sama jestem widzem i jak setny raz z kolei oglądam ulubiony film w telewizji, jak piętnasty raz idę do teatru na ulubioną sztukę, moje odczucia, ciekawość, wrażliwość, emocje jako odbiorcy ulegają określonym zmianom, słabną… Aż któregoś pięknego dnia mówię sobie – czas na „metamorfozę” - tłumaczyła wtedy swoją nagłą decyzję. Jak widać jednak po zdjęciach, ta zmiana zdecydowanie wyszła na dobre zarówno jej, jak i najbliższej rodzinie, bo wszyscy aż promienieją i widać, że świetnie spędzają czas razem. klan Fot. Instagram/dorotanaruszewicz_ klan Fot. Instagram/dorotanaruszewicz_ ZOBACZ TAKŻE: 
  1. Kinga Rusin przerażona. Życie jej córki zagrożone
  2. Zenek przerywa milczenie ws. syna! Podjął ostateczne kroki
  3. Służba Ochrony Państwa nie zdała egzaminu? Ten film tego dowodzi
  4. Na co choruje Katarzyna Dowbor? Gwiazda opowiedziała o swoim dramacie
  5. Ile zarabia Kinga Rusin? Zarobki są naprawdę imponujące
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News