Aktorka "Klanu" miała wypadek. Skończyło się złamaną kończyną

Aktorka "Klanu" miała wypadek. Skończyło się złamaną kończyną Źródło: Screenshot z youtube.com/TVP VOD

Klan to jeden z bardziej popularnych seriali TVP. Produkcja, choć ma już ponad 20 lat, ciągle przyciąga przed telewizory nowych widzów, którzy zaciekawieni zaskakującymi wątkami fabularnymi śledzą przygody głównych bohaterów. Jedna z bardziej lubianych postaci produkcji przechodzi przez trudny okres w swoim życiu. Związane jest to z wypadkiem, w którym uczestniczyła. W jego wyniku złamała nogę.

Klan to produkcja TVP, którą nieustannie oglądają setki tysięcy widzów. Ostatnio media poinformowały o wypadku, którego doświadczyła jedna z bohaterek. Skończyło się na poważnym złamaniu, które przekreśliło szanse na prowadzenie aktywnego trybu życia przez aktorkę.

Gwiazda serialu Klan miała wypadek

Wiosną Paulinie Holtz przydarzyła się bardzo nieprzyjemna sytuacja. Niestety media nie znają szczegółów wypadku. Wiadomo jedynie, że w efekcie aktorka złamała sobie nogę, co było naprawdę przykrym dla niej doświadczeniem. Szczególnie dlatego, że aktorka znana jest z prowadzenia bardzo aktywnego trybu życia. Nieustannie na swoim Instagramie publikuje fotki, gdzie chwali się z internautami nowymi ćwiczeniami, a także pokazuje jak biega.

Teraz będzie musiała jednak odpocząć od tego typu działalności, bowiem do czasu, aż jej noga się nie zrośnie, z oczywistych powodów nie może chodzić na siłownię. Mimo tego aktorka zdaje się nie załamywać. Odnajduje się w nowej sytuacji.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

 - No więc tak to wygląda moi drodzy, że trening siłowy przydaje się także w przypadku kontuzji. Szczerze mówiąc jak pomyślę o tym, że mogłabym nie mieć siły, żeby wejść na kulach po schodach albo co gorsza - w ogóle chodzić na kulach, że wstanie z podłogi albo, co gorsza, z krzesła mogło by być kłopotem to szczerze współczuję każdemu kto się z tym zmagał - czytamy na Instagramie Pauliny Holtz.

Na filmie aktorka pokazuje jak ćwiczy siłowo - pomimo złamanej kończyny idzie jej naprawdę świetnie. Miejmy nadzieję, że Paulina Holtz wróci szybko do zdrowia i będzie znowu mogła powrócić do biegania, które tak kocha.

ZOBACZ TAKŻE

  1. Kim jest partner Magdy Gessler? Ukochany restauratorki mieszka aż 7 tysięcy km stąd
  2. Krystyna Wodecka mimo wielu plotek była największą miłością Zbyszka Wodeckiego
  3. Katarzyna Dowbor nie wytrzymała. Ujawnia prawdę o programie "Nasz nowy dom"
  4. To będzie przełom ws. strajku nauczycieli? Agata Duda wzięła sprawy w swoje ręce
  5. Szczęka opada do samej ziemi. Zdjęcie wyzwolonej z ubrań pupy Małgorzaty Rozenek skomentował jej mąż
  6. Partner Przybylskiej wyszedł z aresztu i przerywa milczenie. Ujawnia, jak było NAPRAWDĘ, jesteśmy w szoku

Źródło: Super Express

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News