„Klan” to niezwykle popularny serial, w którym grają jedni z najbardziej znanych polskich aktorów. Gwiazda produkcji, Agnieszka Sienkiewicz pojawiła się na jego planie w 2007 roku, a początki były dla niej bardzo trudne. Hejt niemal pchnął ją na operacyjny stół.

„Klan” pojawił się na antenie TVP pod koniec września 1997 roku i od tamtej pory nawet nie pomyślano, by go zdjąć. Serial jest obecnie najdłużej produkowanym i nadawanym tego typu formatem w kraju. Telewizyjna saga o rodzinie Lubiczów składa się już z ponad 3 tys. odcinków podzielonych na 22 sezony.

Serial to nie jest tylko zwykła produkcja. Po tylu latach na wizji niesie za sobą pewne skojarzenia i konkretny kapitał kulturowy, który zrozumiały może być tylko dla Polaków i widzów polskiej telewizji.

Dla wielu aktorów „Klan” był najważniejszym angażem w życiu. Wagę roli i tego, jak oceniani są jej odtwórcy, oddaje idealnie historia Agnieszki Sienkiewicz.

Gwiazda serialu „Klan” niemal poddała się hejtowi

Agnieszka Sienkiewicz w obsadzie „Klanu” pojawiła się w 2007 roku. Pomimo upływu aż 11 lat nadal doskonale pamięta hejt, który wówczas w jej stronę skierowano.

Telewidzom nie spodobała się charakterystyczna uroda i stanowiące o jej wyjątkowości pieprzyki, pokrywające sporą część twarzy. Gwiazda pomyślała wówczas o operacji plastycznej.

– Pamiętam, jak przeczytałam jeden z pierwszych komentarzy w internecie na swój temat. Brzmiał: „Ma tyle pieprzyków, że wygląda, jakby jej mucha na twarz nasrała” – wyznała mediom.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Sławomir pokazał prawdziwe oblicze. Takiego go nie znaliśmy!

Sienkiewicz odbyła nawet jedną wizytę u dermatologa, której celem było pozbycie się pieprzyków. Nagle jednak zdecydowała, że nie może tak łatwo poddawać się krytycznym opiniom i zrezygnowała z tego zamiaru.

– Dostałam zdjęcia z sesji do autoryzacji. Na żadnym ani jednego pieprzyka. I wiecie co? Kazałam wszystkie przywrócić! Nie, żebym jakoś szczególnie je pokochała, ale są ze mną całe życie i chyba się przyzwyczaiłam – powiedziała Agnieszka Sienkiewicz.

Kariera Agnieszki Sienkiewicz

Aktorka występuje w serialach i filmach od 2007 roku. Najsławniejszymi produkcjami, w których udzieliła talentu to „Na dobre i na złe”, „Przyjaciółki”, „M jak miłość” i właśnie „Klan”. Przez wiele lat występowała także na deskach teatru Kwadrat i teatru im. Wojciecha Bogusławskiego w Kaliszu.

Gwiazda nie zajmuje się jednak tylko aktorstwem. W 2017 roku poślubiła aptekarza Mikołaja Gaure, z którym ma urodzoną rok wcześniej córkę. Prowadzi także sklep z artykułami dziecięcymi przy ul. Piotrkowskiej w Łodzi.

Fot. Instagram/Agnieszka Sienkiewicz

ZOBACZ TAKŻE:

  1. To będzie hit TVN. Czegoś takiego jeszcze nie było
  2. Największa gwiazda odejdzie z DDTVN?! Telewizja śniadaniowa to za mało
  3. Polsat pokaże finał Miss Polski 2018. Już robi się gorąco! Oto kandydatki
  4. Znaki zodiaku podpowiadają: oto sześć najbardziej TOKSYCZNYCH par
  5. Znaki zodiaku, które dostaną awans i PODWYŻKĘ!

Czy hejt w internecie powinien być karany?

Zobacz Wyniki

Loading ... Loading ...

"Kogel-mogel": Co stało się z gwiazdami przebojowej komedii?

źródło: popularne.pl

Zobacz również