Aktorka "Bożenki" z Klanu zapłaciła bardzo wysoką cenę za ciążę. Przykre informacje

Aktorka "Bożenki" z Klanu zapłaciła bardzo wysoką cenę za ciążę. Przykre informacje Źródło: Fot. YouTube/Plejada

"Klan" uczynił z Agnieszki Kaczorowskiej jedną z największych gwiazd polskiego show-biznesu. Artystka jakiś czas temu ogłosiła, że spodziewa się swojego pierwszego dziecka i jest z tego powodu niezwykle szczęśliwa. Jak się ostatecznie okazało, z powodu ciąży celebrytka została pozbawiona bardzo intratnej propozycji zawodowej.

Agnieszka Kaczorowska zasłynęła przede wszystkim dzięki roli w kultowym wśród polskich telewidzów serialu "Klan". Co ciekawe, artystka została także ostatecznie gwiazdą show "Taniec z gwiazdami" na antenie Polsatu, w którym uczyła celebrytów umiejętności potrzebnych na parkiecie.

Gwiazda serialu "Klan", Agnieszka Kaczorowska spodziewa się dziecka

Uwielbiający Kaczorowską internauci byli więc naprawdę zachwyceni, kiedy ogłosiła, że spodziewa się pierwszego dziecka. Artystka powszechnie przekazała tę radosną informację ostatniego dnia 2018 roku, chwaląc się, że tym razem spędza Sylwestra bez alkoholu, pijąc jedynie wodę. Gwiazda nie ukrywa radości związanej z ciążą, która ewidentnie była jej wielkim marzeniem. Chętnie powraca także do wspomnień związanych z bajkowym ślubem z Maciejem Pelą, publikując na Instagramie liczne fotografie z tej wyjątkowej uroczystości. Jak się jednak niestety okazało, szczęście osobiste Agnieszki Kaczorowskiej zdaje się nie iść obecnie w parze z sukcesami w życiu zawodowym. Ogłoszono już, że aktorka nie pojawi się w nowej edycji "Tańca z gwiazdami", gdyż prawdopodobnie uniemożliwiła jej to ciąża.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kaczorowska musiała zapłacić wysoką cenę zawodową za ciążę

Z powodu jakże radosnego oczekiwania na narodziny pierwszego dziecka przed nosem przeszła jej niestety także inna propozycja. Jak donosi "Super Express", Agnieszka Kaczorowska była rozważana jako jedna z potencjalnych członkiń jury nowego show Telewizji Polskiej, "Dance Dance Dance". Za swój udział miała zainkasować kwotę kosmiczną, bo nawet 100 tys. zł. Producenci programu bali się jednak ponoć, że z powodu ciąży gwiazda nie będzie mogła wystąpić we wszystkich odcinkach formatu i po jakimś czasie potrzebny im będzie nowy juror. Właśnie dlatego zrezygnowano ponoć z bardzo intratnego dla Agnieszki Kaczorowskiej kontraktu. Według źródła tabloidu tancerkę zastąpi ostatecznie Ida Nowakowska, która rzeczywiście potwierdziła już swoje zaangażowanie w projekt. W gremium jurorskim zasiądzie więc obok trenerki Ewy Chodakowskiej oraz projektanta mody i choreografa, Roberta Kupisza.
ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Okrutny lincz na Annę Lewandowską. Tym razem internauci mocno przesadzili
  2. Córka gwiazdy zmarła i OSIEROCIŁA dwójkę dzieci. Piosenkarka z ROZPACZY zawiesiła karierę
  3. Co Chodakowska na siebie założyła? Przed studiem „Pytanie na śniadanie” paparazzi oniemieli
  4. Anna Jantar przeżyła SZOK, gdy nakryła męża ze swoją RYWALKĄ. To był cios prosto w serce
  5. Miała urodzić mu synów i usunąć się w cień? Nowy wątek w sprawie księżnej Diany
Źródło: Plotek Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu