Gwiazda "Klanu", "Barw szczęścia" i "Na dobre i na złe" przeżyła śmierć kliniczną. Później powiedziała zatrważające rzeczy

Gwiazda "Klanu", "Barw szczęścia" i "Na dobre i na złe" przeżyła śmierć kliniczną. Później powiedziała zatrważające rzeczy Źródło: serialetvp YouTube.com

"Klan" to tylko jedna z produkcji, w której zobaczyć można tę gwiazdę. Patrząc jednak na losy bohaterów polskich hitowych seriali chyba nikt nie spodziewał się, że skrywany jest tak wielki sekret. Szczere wyznanie na temat śmierci klinicznej oraz tego jak mocno takie doświadczenie wpływa na życie było tematem jednego z udzielonych wywiadów. Fani nie mieli pojęcia.

"Klan" to jeden z dłużej emitowanych i najbardziej popularnych seriali w polskiej telewizji. Produkcja TVP od lat cieszy się wielkim uznaniem i zebrała grono wiernych widzów, którzy codziennie zasiadają przed telewizorami ciekawi co tym razem przytrafi się rodzinie Lubiczów. Praktycznie nikt jednak nie wiedział, że jedna z gwiazd przeżyła w przeszłości śmierć kliniczną. Jej wyznanie na ten temat daje do myślenia.

Nie tylko "Klan", grała w wielu znanych serialach

"Klan" to serial, w którym Aldona Orman czuje się bardzo dobrze, a widzowie cenią sobie postać przez nią tworzoną. Aktorka zaraz po skończeniu szkoły teatralnej wyjechała z kraju za miłością, jednak po rozpadzie związku wróciła do ojczyzny i rozpoczęła pracę w zawodzie. Zresztą nie tylko w "Klanie" można ją spotkać. Gra w największych serialowych hitach, m.in. w "Barwach szczęścia" czy też "Na dobre i na złe".

To, jak wielką popularnością cieszą się chociażby codzienne perypetie Lubiczów i ich znajomych, świadczyć może że pod fragmentami odcinków umieszczanych na oficjalnych kanałach TVP na YouTubie wciąż pojawiają się kolejne wyświetlenia oraz komentarze. To co przeżyła Aldona Orman równie dobrze mogłoby przydarzyć się jednej z jej postaci.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Gwiazda przeżyła śmierć kliniczną

Aldona Orman w jednym z udzielonych wywiadów zdecydowała się zdradzić kilka szczegółów na temat śmierci klinicznej, którą przeżyła w wyniku ciężkiej choroby. Relacjonuje, że pewnego dnia po prostu straciła przytomność i została przewieziona do szpitala. Po krótkim opuszczeniu swojego ciała zaczęła zupełnie inaczej patrzeć na świat. 

- Przeżyłam śmierć kliniczną. [...] Nie każdy ma możliwość wrócić po raz kolejny na ziemię i doświadczyć tego wszystkiego, czego ja doświadczyłam. Wiem, że istnieje pewna energia... - zaskoczyła swoim niecodziennym wyznaniem gwiazda serialu "Klan". To jednak nie wszystko, co zdradziła.

Dzisiaj grzeje: 1.Nie żyje aktorka znana z seriali z TVP i Polsatu. Miała 47 lat

2. Rząd potwierdził. Usłyszeliśmy najgorszą wiadomość dla kilkuset tysięcy Polaków

3. Znika kolejny zakaz. Polacy długo czekali na tę decyzję

To doświadczenie mocno ją odmieniło

- Wracając, dostajesz pewną informację i potem wiesz, co się wydarzy, co się stanie. Nie mogę o tym mówić, bo to jest tylko moje, ale od tamtej pory inaczej patrzę na świat - powiedziała Aldona Orman. Po powrocie do żywych spotkała mężczyznę swojego życia  i urodziła upragnioną córeczkę. Jej przeżycia mogłyby być inspiracją dla niejednego scenarzysty. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Media przekazały najgorszą wiadomość. Nie mogli nic zrobić, niestety nie żyje
  2. Fani pogrążyli się w żałobie. Nie żyje uwielbiany gwiazdor, zmarł na oczach ukochanej żony
  3. Wielki dramat, media przemilczały. Uwielbiany gwiazdor TVP targnął się na swoje życie
  4. Rodzice przyjechali na grób synka. Nie byli gotowi na widok, który zastali na miejscu
  5. Media potwierdziły tragiczną informację. Nie żyje Adam Strzałkowski, wielka strata
  6. Wiceminister potwierdził rzecz, której wielu się obawiało. Nie ma odwrotu, zostało kilka miesięcy
  7. 500 plus w Lidlu. Niemiecka sieciówka rusza z własnym programem
  8. Aga zdradziła cudowny przepis na kotlety lepsze niż mielone i schabowe razem wzięte. Obiad na 2 dni zrobisz z bajeczną łatwością
  9. Przykra wiadomość dla milionów Polaków. Wszystko okazało się dopiero po zakończeniu kampanii

Źródło: Świat Seriali

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News