Wiadomo, co z postacią Andrzeja Strzeleckiego w "Klanie". Widzowie nie będą zadowoleni

Wiadomo, co z postacią Andrzeja Strzeleckiego w "Klanie". Widzowie nie będą zadowoleni Źródło: TRICOLORS East News

"Klan" bez Andrzeja Strzeleckiego już nigdy nie będzie wyglądał tak samo. Śmierć aktora jest nieodżałowaną stratą. Wiemy, co dalej z graną przez niego postacią. Producenci podjęli ważną decyzję. Nie wszyscy widzowie jednak będą zadowoleni. Wypowiedź pracownika TVP wzbudziła duże kontrowersje wśród internautów.

Podjęto decyzję odnośnie dalszych losów bohatera "Klan", w którego wcielał się zmarły niedawno aktor, Andrzej Strzelecki. Doktor Tadeusz Koziełło-Kozłowski był jednym z niekwestionowanych ulubieńców fanów produkcji TVP. Wiele osób nie wyobraża sobie serialu bez niego. Podobnie myślą producenci, którzy zdecydowali się nie skreślać postaci ze scenariusza. Ta decyzja nie spodoba się wielu internautom.

"Klan" nie pożegna bohatera granego przez Andrzeja Strzeleckiego

Okazuje się, że Lubiczowie nie pożegnają jednego z ulubionych bohaterów serialu "Klan". Osoba z produkcji zdradziła, że żałoba nie jest motywem, który chcieliby w tym momencie wykorzystywać. Sytuacja po śmierci Andrzeja Strzeleckiego będzie wyglądała podobnie do tej, którą telewidzowie mogli obserwować, gdy zmarła Kazimiera Utrata wcielająca się w rolę Stasi. Bohaterowie serialu będą wspominać Tadeusza Koziełło-Kozłowskiego. Do jesieni będą emitowane sceny z udziałem aktora, który przed śmiercią zdążył nagrać kilka odcinków.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

- Wymyślono, że bohaterowie będą o nim mówić, tak jakby żył i nic się nie stało. Nie chcemy na razie żałoby u Lubiczów. Ten schemat się sprawdza i tym razem też go zastosujemy. Tym bardziej, że Andrzej zdążył nagrać kilka scen do jesiennych odcinków, a jego śmierć spadła na nas jak grom z jasnego nieba i trudno nam o tym mówić - powiedziała osoba pracująca przy produkcji serialu "Klan".

Informacja na temat tego, że serialowy bohater grany przez wiele lat przez Andrzeja Strzeleckiego nie doczeka się uroczystego pogrzebu, zdenerwowała wielu fanów kultowego serialu TVP. Według niektórych scena uroczystego pochówku z udziałem klanu Lubiczów byłaby oddaniem hołdu zmarłemu aktorowi. Udawanie, że nic się nie stało, może być odbierane jako brak szacunku. Zgadzacie się z tą opinią?

Dzisiaj grzeje: 1. Najgorsza wiadomość z samego rana. Nie żyje legenda telewizji

2. Dzień po pogrzebie usłyszeli dźwięki dochodzące z trumny. Gdy ją otworzyli, ich oczom ukazał się wstrząsający widok

3. Wkrótce w sklepach może powstać nowy zakaz. Większość Polaków jest za, a Wy?

Andrzej Strzelecki zmarł 17 lipca 2020 roku. Przyczyną śmierci był nieoperacyjny nowotwór płuc i oskrzeli. W ubiegły piątek aktor spoczął na Cmentarzu Powązki Wojskowe w Warszawie. Uwielbianego artystę żegnały tłumy fanów. Gwiazdor przez lata stworzył wiele doskonałych kreacji aktorskich. Mogliśmy oglądać go w produkcjach takich jak: "Przepraszam, czy tu biją?", "Ostatni bieg" czy "W pustyni i w puszczy". Największą popularność przyniosła mu jednak telenowela "Klan". Jego odejście jest nieodżałowaną stratą dla polskiej kinematografii.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wstrząsające sceny podczas pogrzebu. Żałobnicy nagle usłyszeli przeraźliwe krzyki z trumny, wszyscy zamarli
  2. Kamil Stoch dostał nieoczekiwane propozycje od swoich fanów. Jeśli je przyjmie, zadziwi całą Polskę (FOTO)
  3. Tata kupił używane auto dla córki. W schowku znalazł wiadomość, treść totalnie go załamała
  4. Asia z "Chłopaków do wzięcia" przekazała dramatyczny apel. Sytuacja jest krytyczna, potrzebna pomoc
  5. Myślała, że kupiła rasowego szczeniaka. Gdy zbadał go lekarz, aż się w nim zagotowało, odkrył piorunującą prawdę o sprzedawcy
  6. Chciała kupić tylko jagodzianki. Popatrzyła na rachunek i zamarła, od razu zrobiła zdjęcie
  7. NBP ma bardzo złe wieści dla pracowników. Niektóre marzenia muszą odłożyć w kąt
  8. Niewiarygodne, Edyta Górniak przyłapana w McDonald's. Zrobiła zakazaną rzecz, mamy zdjęcie
  9. Wielka panika i chaos w centrum handlowym. Ludzie nagle zaczęli uciekać, przyjechały służby

Źródło: Interia

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News